Skocz do zawartości
Forum

Jak znalezc faceta z tkim podejsciem???


Gość nm,xmcnss

Rekomendowane odpowiedzi

chyba nie  bede miala chlopaka ,, mam mase wymagan co do charakteru . odrzucilam przystojnych i bogatych bo nie spelnili oczekiwan odnosnie charakteru .. ludzie stukaja sie w glowe , mam juz 26 lat i nie wiem co robic . ja zawsze staram sie kogos dobrze poznac, nie usprawiedliwiam, oceniam obiektywnie i jak cos sie nie podoba to bez żalu skreslam. wiekszosc osob ma podejscie ze poznaje sie kogos z czasem i sa z kims dla wygladu czy innych korzysci. powiem szczerze ,ze brzydzi mnie facet przechodzony - czyli taki, ktory uprawial sex bez milosci . a najlepiej zeby mial czysta karte,zero kontaktow, zero zwiazkow bo ja nie mialam i bede zazdrosna , nie chce wiedziec wyobrazac sobie ze byl w innej itp., to 1 warunek przez ktory odpada wiekszosc facetow. kolejny to prawdomownosc i uczciwosc, zaufanie ale tylko w stosunku do mnie. dyskrecja do bolu chocby go przypalali, zeby zawsze stal w mojej obronie, nie plotkowal, do grobu zabral moje tajemnice.przy ktorym moge byc soba bez obawy ze bedzie mna manipulowal, oszukiwal, zdradzal , nawet po rozstaniu. zeby mnie szanowal i jesli jest taka potrzeba to chcial sie zmienic dla dobra zwiazku . taki ktory jest wybredny  i tylko ja bede dla niego naj.tki ktory bedzie mial powodzenie, ale wlasny rozum, wlasne zasady niezaleznie od okolicznosci.ktory bedzie cieply i bedzie lubil sex.

 gdzie spotkac takiego chlopaka ??

Odnośnik do komentarza

1,,najlepiej zeby mial czysta karte,zero kontaktow, zero zwiazkow bo ja nie mialam i bede zazdrosna" ciezko ci bedzie znalesc kogos takiego,w wiekszosci przypadkow ludzie w wieku 26 mieli juz za soba jakis zwiazek. To musisz przegrysc. 2 piszesz jakbys nigdy nie spodlkała uczciwej osoby.3 Prawdomownos , to dosyc dlugi temat, kobiety czasami biora prawdomownosc za atak, Zwiazek nie polega na jakims chorym szukaniu sobie problemow, A ciagłym znajdywaniu rozwiazan na przyszłe problemy.Zycie w pojedyne jest ciezkie, ale zycie z 2 osoba moze byc pasmem nieodwracalnych nieszczesc.Moze byc takze piekna przejazdzka,  na tandemie przez czas. Do czego zmierzam, nie ma ludzi idealnych, ale z doswiadczenia wiem ze zabawa czyimis uczuciami to delikatna szklanka trzymana przez dziecko(jak nie bedziesz bacznie obserowac tyle było ze szklanki:) ). Szacunek, rozmowa i zrozumienie 2 osoby, to wyznacznik dobrego zwiazku.  Ja polecam szukac ostroznie dalej( a osobniki o ktoryc piszesz powyzej istnieja tylko ciezko do nich dotrzec), mam nadzieje ze sie powiedzie pzdr.

Odnośnik do komentarza

Część autorko. Pytasz gdzie znaleźć faceta z Twojego opisu? Daleko byś nie musiała szukać bo... Ja spełniam kryteria. Nigdy nie miałem dziewczyny, nigdy się z żadną nawet nie całowałem. A więc miałabyś faceta z czyściutkim kontem. Brzydki chyba nie jestem. Zarabiam dobrze. Problem jednak w tym, że znaleźć takiego faceta jak Ty chcesz, i też żeby facet znalazł taką kobietę jak Ty i żeby takie osoby poczuły coś do siebie to jak cud nad Wisłą. Małe prawdopodobieństwo.

W Twoich wymaganiach jest jeden wielki problem i paradoks... Mianowicie szukasz faceta z powodzeniem, który...UWAGA!...  Nie miał żadnej dziewczyny!  Znalezienie takiego faceta można porównać do prawdopodobieństwa trafienia szóstki w toto lotka. Facet z powodzeniem siłą rzeczy ochoczo korzysta ze swojego "daru". 

No i nie powiem że jestem trochę zaskoczony. Bo najczęściej dziewczyny właśnie kręcą tacy co mieli dużo partnerek.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam takiego chłopaka.

Związek się rozpadł z powodu istniejących na tamten moment różnic w oczekiwaniach (dużych różnic - ja chciałam pożyć, zdobyć doświadczenie, uczyć się i nie myślałam o poważnych deklaracjach; zaręczynach w wieku 23 lat) i różnic w temperamencie - to ja inicjowałam wszystko i byłam ze wszystkim bardziej do przodu. 

Jeśli takiego chłopaka znajdziesz, to naprawdę stań na poziomie - wykaż się podobną dojrzałością i doceniaj to, co Ci podaje na dłoni, wtedy taki związek ma szansę. 

Bo tak myślę, że związek z taką idealną osobą i bycie tak uwielbianą wcale nie jest łatwe ? Ale wszystko zależy od własnej dojrzałosci. 

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony chcesz prawiczka a z drugiej ma on lubić sex. ? Jak on ma lubić sex skoro nigdy go nie uprawiał? A nawet jeśli polubi to mógłby się nie dopasować temperamentem a to jest ważne. Poza tym faceci majacy powodzenie często to wykorzystują a przecież nie zainteresujesz się facetem za którym nie szaleją dziewczyny. Powodzenie wcale nie wiąże się z tym jaki ktoś jest przystojny czy fajny. 

 

Osobiście uważam że w wieku 26-30 da się poznać prawiczka ale może nie takiego jakiego sobie wymarzyłaś. Chyba że to nie jest Tobie pisane i zostaniesz stara panna ale tego nie życzę

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Gość nm,xmcnss napisał:

mam juz 26 lat i nie wiem co robic . ja zawsze staram sie kogos dobrze poznac, [...] jak cos sie nie podoba to bez żalu skreslam.  powiem szczerze ,ze brzydzi mnie facet przechodzony - czyli taki, ktory uprawial sex bez milosci . a najlepiej zeby mial czysta karte,zero kontaktow, zero zwiazkow bo ja nie mialam i bede zazdrosna , [...] to 1 warunek przez ktory odpada wiekszosc facetow. kolejny to prawdomownosc i uczciwosc, zaufanie ale tylko w stosunku do mnie. dyskrecja do bolu chocby go przypalali, zeby zawsze stal w mojej obronie, nie plotkowal, do grobu zabral moje tajemnice.przy ktorym moge byc soba bez obawy ze bedzie mna manipulowal, oszukiwal, zdradzal , nawet po rozstaniu. zeby mnie szanowal i jesli jest taka potrzeba to chcial sie zmienic dla dobra zwiazku . taki ktory jest wybredny  i tylko ja bede dla niego naj.tki ktory bedzie mial powodzenie, ale wlasny rozum, wlasne zasady niezaleznie od okolicznosci.ktory bedzie cieply i bedzie lubil sex.

 gdzie spotkac takiego chlopaka ??

Wyimaginowałaś sobie kogoś kto nie istnieje. Masz DOPIERO 26 lat. Myślisz jak małe dziecko bo nie masz doświadczenia. Chcesz być ty i tylko ty. Ale to co napisałaś kłóci się ze sobą. Albo cię ktos oszukał, jakiś facet, może ojciec, i dlatego masz takie wyobrażenie o najlepszym facecie na świecie. Jeżeli chodzi o to że powinien lubić sex to rozumiem że to twoje wyobrażenie o tym że od razu znajdziesz takiego cudaka który będzie twoim podnózkiem, bez znajomych, bez przeszłości, bez doświadczenia z którym będziecie cudowanie dopasowani w sprawach łózkowych. Z jednej strony piszesz że twoim marzeniem jest ktoś bezmyślnie podporządkowany tobie, a z drugiej piszesz żeby miał własny rozum, własne zasady niezależnie od okoliczności. Napisałas jakbyś miała może 15 lat i wyobrażenie księcia na białym koniu. Nie istnieją tacy ludzie. Dlatego że ty nie miałaś to ktoś też nie powinien bo będziesz zazdrosna. Moim zdaniem jesteś toksyczna i bez względu na wiek będzie ci trudno z takim podejściem znaleźć i co ważniejsze jeżeli znajdziesz to zatrzymać partnera. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Podpisuje sie pod Loraine.

Ludzie sa z definicji niedoskonali. 

A Milosc dzieje sie w poprzek tym niedoskonalosciom. Ludzie nie "sa" , "staja sie". 

I to moze milosc, gdy widzi sie w kims potencjal,  zanim jeszcze do niego dorosnie...

I trzeba sie przy kims dobrze i swobodnie czuc -  czuc przestrzen, swobode ruchow. To  widac od poczatku.

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans11

To może ja też skorzystam z sytuacji i wstawię swoje ogloszenie. Szukam dziewczyny ładnej bez przebiegu ale w łóżku musi być wariatka. Musi się zgodzić na to, że ja będę ją kontrolował a ona mnie nie. Nie może chcieć dzieci bo ja nie chce. Musi mieć zamiłowanie do broni palnej i strzelectwa tak jak ja, i do wędkowania. Kandydatki proszę wysyłać CV na priva, do wybranej zadzwonię. 

A już tak poważnie to śmieszą mnie takie tematy. Dziewczyna szuka kogoś kto raczej nie istnieje i jeszcze prosi o info gdzie można spotkać takiego. Może adres? Ciekawe czy jakbym podał dokładny adres to by poszła?

Czy też nie macie wrażenie, że takie tematy zakłada ktoś od dawna na forum któremu się nudzi?  Stara się pisać tak aby wyglądało autentycznie, ale często idzie wychwycić pewne schematy.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość HansHans11 napisał:
3 minuty temu, Gość HansHans11 napisał:

Szukam dziewczyny ładnej bez przebiegu ale w łóżku musi być wariatka. Musi się zgodzić na to, że ja będę ją kontrolował a ona mnie nie. Nie może chcieć dzieci bo ja nie chce. Musi mieć zamiłowanie do broni palnej i strzelectwa tak jak ja, i do wędkowania. Kandydatki proszę wysyłać CV na priva, do wybranej zadzwonię. 

?

Hahaha . Kurde nie lubie wedkarstwa ?

Ano serio, nie spelniam oczekiwan ?

O co do schematow watkow, to najlepszy jest jednak te.  motyw ze ktos staje sie kameleonem i dalej to juz rozne wariacje historii..ostatnio z pogrzebem wlacznie.  I  watpliwosc jak do kameleona sie ustosunkowac ? ja np. doceniam fantazje... No smieszne tez jest to.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.04.2020 o 14:31, Gość nm,xmcnss napisał:

bede zazdrosna

Czas popracować nad sobą, a dopiero potem szukać.

 

Wojciech Eichelberger napisał:

Zazdrość jest przebraniem dla niepewności i lęku, dla bolesnego, skrywanego nawet przed sobą przeświadczenia, że nie zasługujemy na miłość drugiej osoby".

Jeżeli nie mam wystarczająco wysokiego poczucia wartości i ważności, to ciągle się boję, że mój partner odkryje, jaki jestem naprawdę, i odejdzie. W związku z tym do czego dążę? Żeby ograniczyć jego wolność. Żeby go przypisać do siebie, mieć nad nim władzę.
Ktoś, kto nie wierzy, że można go kochać takiego, jaki jest, dąży do kontroli.
Władza jest substytutem miłości, ale nie pozwala tak jak ona ludziom rosnąć.Egoizm nie polega na tym, że się żyje, jak chce, lecz na żądaniu od innych, by żyli tak, jak my chcemy.”

W dniu 25.04.2020 o 14:31, Gość nm,xmcnss napisał:

 gdzie spotkac takiego chlopaka ??

W baśni ?

W dniu 25.04.2020 o 14:31, Gość nm,xmcnss napisał:

i bedzie lubil sex.

A to się nie trzyma ani kupy ani d**y... prawiczek lubiący seks? Ty dziewicza i już wiesz, że lubisz seks?

4 godziny temu, Gość HansHans11 napisał:

Szukam dziewczyny ładnej bez przebiegu ale w łóżku musi być wariatka. Musi się zgodzić na to, że ja będę ją kontrolował a ona mnie nie. Nie może chcieć dzieci bo ja nie chce. Musi mieć zamiłowanie do broni palnej i strzelectwa tak jak ja, i do wędkowania. Kandydatki proszę wysyłać CV na priva, do wybranej zadzwonię. 

Wspaniałe ogłoszenie, krótko, zwięźle i na temat ?

A tak poza tym... ja nie wiem czy ten wątek jest na serio, bo jeśli naprawdę taka osoba jak autorka istnieje, to ja już nie mam nic do napisania ? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.04.2020 o 18:04, Javiolla napisał:

Czas popracować nad sobą, a dopiero potem szukać.

Najlepiej nie szukać, tylko jak samo przychodzi. Mnóstwo dziewczyn ma pełno propozycji i sobie wybierają z kim poflirtować, a potem z kim sie spotkać itd. Dziewczyny nie pracują nad sobą, bo dbanie o wygląd to nie jest praca, tylko jakby hobby.

Odnośnik do komentarza
Gość Tomasz79

Ciężko znaleźć przystojnego faceta/ piękną kobietę reprezentujących sobą jakiś poziom i wartości. Chociaż mimo wszystko kobiety mają łatwiej moim zdanie, szczególnie te atrakcyjne. Mam kontakt z wieloma koleżankami po 30-tce i co się dzieje na FB, instagramie i innych to by mnie uwierzył, gdybym nie zobaczył. Mnóstwo zaczepek od przystojnych i ustawionych facetów, naprawdę mają z czego wybierać. Średni z wyglądu, wartościowy facet z zasadami nie ma wcale siły przebicia niestety.

Odnośnik do komentarza
Gość Dariusz
Godzinę temu, Gość Tomasz79 napisał:

Mnóstwo zaczepek od przystojnych i ustawionych facetów, naprawdę mają z czego wybierać.

Na pewno będą wybierać spośród zaczepek na instagramie ? Masz zerowe pojęcie o życiu i o kobietach a najgorsze jest to, że trollujesz wątki udając coraz to inne osoby. Średni z wyglądu nawet bezwartościowy facet spokojnie może znaleźć ładną dziewczynę bo ich jest więcej i nie mają prawie żadnych wymagań poza tym co sobie o kimś wkręcą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...