Skocz do zawartości
Forum

Jaka farba do drewnianych podłóg i drzwi


Gość Lizzy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem bo potrzebuję porady co do farby albo jakiejś bejcy z impregnatem do drewna oraz jakiejś farby do sklejki. Podłoga to jasne deski dębowe ale zabrudzone czymś ciemnym czego nie można wyczyścić. A że nie chcę zminiać tych dech bo są bardzo fajne i super wyglądają jedyne co to potrzebuję odnowić je ale zakryć ciemne- czarne ślady. I nie wiem jaka farba o ciemnobrązowym kolorze by je pokryła. Również chcę pomalować drewniane drzwi zewnętrzne na jakiś ciemno brązowy kolor oraz ramy okna tyle że nie znam się zupełnie na farbach do drewna, jakiś może które mają w sobie też impregnat, dobrze chronią to drewno  i wyglądają też ładnie bo zależy mi aby nie odnawiać co chwilę bo się okaże że farbę jednak kupiłam nie taką. Dodatkowo potrzebuję też odnowić jasną sklejkę ale nie wiem czy sklejkę można lakierem do drewna bezbarwnym czy są jakies specjalne farby lub lakiery. Prosze pięknie o pomoc i ewentualnie jeżeli ktoś robił remont i ma wypróbowaną takie farby to proszę napisać jakie. Serdeczne dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...