Skocz do zawartości
Forum

tabletki rozkurczowe jakie?


Gość Siliksa

Rekomendowane odpowiedzi

w temacie tabletek rozkurczowych to jesstem ekspertem, co miesiąc przez kilka pierszych dni cyklu czuję się fatalnie, przetestowałam kilka różnych tabletek, najmocniejsze działanie ma według mnie vemonis femi. Te tabletki kosztują niedużo a są badzo skuteczne. Czemu my dziewczyny musimy się tak męczyć co miesiąc.

Odnośnik do komentarza

ja bym ci radziła przejść się do ginekologa niech coś zaproponuje. u mnie doskonale sprawdziły się tabletki antykoncepcyjne belara, gdyż mocno złagodziły ból miesiączkowy, więc dodatkowy plus oprócz samego zabezpieczenia przed ciążą

Odnośnik do komentarza
Gość kaszamasza

Mi teraz bardzo pomagają tabletki vemonis femi, kiedyś podczas miesiączki bardzo się męczyłam a teraz okres mija bez bólu i stresu.  Tabletki na takie silne bóle bardzo dobrze działają a w składzie też właśnie jest lek rozkurczowy także działanie jest podwójne i za to bardzo skuteczne.

Odnośnik do komentarza

Naczytalam sie sporo pozytywnych opini i niedawno tez sie skusilam w koncu na vemonis. U mnie kazda miesiaczka to masakra, najchetniej nie wychodzilabym z lozka przez to, ze mam tak silne skurcze. Troche juz lekow rozkurczowyh przetestowalam i ten dziala na mnie najlepiej i najszbyciej, to pewnie dzieki zawartej kofeinie w tabletkach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...