Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwość że zaszłam w ciąże?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niedawno zaczełam zabezpieczać się hormonalnie tabletkami (Mercilon).

Gdy skończyłam opakowanie po 7 dniowej przerwie spóźniłam się z dwiema tabletkami, poprostu zaczełam brać je później niż powinnam. Niestety też zdarzało mi się spóźniać o jakieś 3/4 godziny z przyjęciem tabletek. 

10 marca kochałam się ze swoim chłopakiem bez żadnego innego zabezpieczenia. Doszło do wytrysku. Według kalendarzyka powinnam miec dni płodne..ale nie jestem pewna czy je miałam z powodu tych tabletek.

Tabletki odstawiłam w połowie cyklu,15 marca i dostałam krwawienia z odstawienia - 19 marca(czyli szybciej o 11 dni niż powinnam) które trwało 2 dni. Potem 26 marca myślałam że znowu zaczełam krwawić ale to było tylko chwilowe plamienie- lekko brązowe. Skojarzyło mi się to z krwawieniem implatacyjnym ale to przecież też może być przez hormony.

Czy powinnam się przejmować?

Dodam że jestem bardzo senna, mam bóle podbrzusza, mdłości i brak apetytu. Trochę się czuję jak przed miesiączką...a nie powinnam jej teraz mieć. Stąd ta niepewność.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy udzielaja konsultacje w czasie epidemii. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność. Ja tez kiedys omawialam problem. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.04.2020 o 07:00, Gość ania niania napisał:

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy udzielaja konsultacje w czasie epidemii. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność. Ja tez kiedys omawialam problem. 

Czy ten lekarz do którego dałaś e-mail poważnie odpisuje i można się z im skontaktować? Mam też kilka pytań 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...