Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 23 lata i od 2 lat zmagam się z moimi problemami . Tzn ściska mnie gardło , mam często duszności nie mogę oddychać , dziwne kłucie w klatce piersiowej już nie wiem co mam zrobić . Miałem robione badania laryngoliczne , na tarczycę , gastroskopię , rezonans odcinka piersiowego . Byłem u psychiatry który stwierdził nerwice przepisał leki który wgl nie pomagają . Już nie wiem co mam zrobić przez ta chorobę zostawiła mnie narzeczona może miał ktoś podobnie i pomoże mi z tego wyjść i żyć wkoncu normalnie . Ciągle mam obawę że się udusze . Pomocy 

Odnośnik do komentarza

To wygląda na nerwicę lękową, tym bardziej jak to potwierdził lekarz, więc skoro te leki nie pomagają, należ wrócić do psychiatry. Sam też wyluzuj, nie przejmuj się, staraj nie myśleć o ew. dolegliwościach, zajmij się sportem, mów sobie, nic mi przecież nie dolega, to tylko moja psyche. 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Zmagam się z nerwicą lękową i początkowo też nie wiedziałam co mi dolega. Teraz korzystam z psychoterapii i jest o niebo lepiej . Mój terapeuta pan Michał Matyjaszkiewicz prowadzi sesje terapeutyczne on-line i używa takich metod jak trening autogenny Schulza. W leczeniu nerwic ta metoda jest bardzo skuteczna. Nie pisała bym o tym gdyby nie to jak ta terapia zmieniła moje życie na lepsze.

Odnośnik do komentarza

BTW. trening autogenny Shulza mozna kupić w formacie Mp3 na necie, ( ja wydałam jakies 25 zł za 6 pół godzinnych sesji do słuchania)

 

Faktycznie jest to uznany sposób, sprawwdzony i praktykowany przez terapeutów i psychiatrów. Pomaga jako taka doraźność. jesli kogoś nie stać na terapie, lub nie dostał się jeszcze na NFZ. Spokojnie moze od tego zacząć i robić sobie takie codzienne sesje

 :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...