Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem co się dzieje/co robić


Gość Biała Dama

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Biała Dama

Mam pewien problem. Mam nadzieję, że ktoś może pomóc mi zrozumieć tą osobę. 
A mianowicie chodzi o to, że wszystko było w porządku ale od jakiegoś czasu zaczęło się coś dziwnego dziać. 
Nie wiem, czy to taki typ czy chce mi coś przekazać ale boi się to powiedzieć. 
Ogólnie ma to w sobie, że sam z siebie nie powie o co chodzi a nawet jak się zapyta to nie dowiesz się wszystkiego. Jest strasznie zamknięty w sobie.

Od kilku tygodni bardzo mało pisze ze mną, spotyka się tak dla zasady (widać to mocno), daje o wiele mniej czułości niż kiedyś i nie opowiada już jak dawniej to robił (np co robił danego dni itp). 
Ma bardzo ciężki charakter. Strasznie zmienny. Jak przez 2/3 dni olewam go lekko to on zamiast się starać to również olewa mnie. 
Nie mam zielonego pojęcia, co się nagle stało. 
Ponad to ciągle tylko zauważa we mnie błędy i oskarża mnie zamiast zachować to dla siebie. 
Jesteśmy razem już dwa lata i dopiero teraz zaczęło się coś zmieniać. 
Co robić? Jak się zachowywać? 
Dodam, że rozmowa z nim o tym daje coś ale tylko na chwile..

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Gość Biała Dama napisał:

Dodam, że rozmowa z nim o tym daje coś ale tylko na chwile..

A jak ta rozmowa przebiega? Tzn, że co daje? Posłuszeństwo wobec Ciebie, udawaną życzliwość i sympatię?

19 godzin temu, Gość Biała Dama napisał:

Ponad to ciągle tylko zauważa we mnie błędy i oskarża mnie zamiast zachować to dla siebie. 

No wiesz... po 2 latach trudno ciągle słodzić. To już jest ten etap, że można sobie powiedzieć co nam nie pasuje, aby druga osoba postarała się zmienić.

19 godzin temu, Gość Biała Dama napisał:

Jak przez 2/3 dni olewam go lekko to on zamiast się starać to również olewa mnie. 

Moze się starał 2 lata i teraz czeka na Twoją kolej?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Gość Biała Dama napisał:

Mam nadzieję, że ktoś może pomóc mi zrozumieć tą osobę. 

Może zamiast koncentrować swoją uwagę na facecie, który Cię lekceważy, zastanów się nad sobą, czy pasuje Ci taka sytuacja i jak się z tym czujesz? Rozumiem, że chciałabyś znać przyczyny jego zachowania, ale jak sama piszesz rozmawiałaś już z nim na ten temat, jak sądzę, nie jeden raz i efekt jest krótkotrwały. Jak długo więc zamierzasz męczyć się i zachodzić w głowę; dlaczego?

Jego zachowanie wskazuje na to, że znudził się, nie szanuje Cię, nie ma potrzeby kontaktu i to właściwie wystarczyłoby, żeby dać sobie z nim spokój. Jednak dochodzi jeszcze krytykanctwo i czepialstwo. Do tego często dochodzi w sytuacji, gdy na horyzoncie pojawia się nowa fascynacja, więc ta "stara" zaczyna przeszkadzać i irytować. Nawet, jeśli nikogo takiego nie ma, to nie zmienia faktu, że facet okazuje znudzenie i irytację. 

J.w. pomyśl o sobie i swoim dobrym samopoczuciu. Co z tego, że dwa lata jesteście razem. Jemu najwyraźniej znudził się związek z Tobą. nie ma sensu dobijanie się bezustanne do niego. Odpuść, poczekaj na jego inicjatywę, nie leć od razu,jak na skrzydłach, gdy on sobie o Tobie przypomni. Jeśli mu zależy, postara się, jeśli ma Cię gdzieś, odpuści i będziesz miała dowód. Nie warto walczyć w takiej sytuacji.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...