Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego tak sie wkurzyl?


Gość mao

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu zagadał mnie pewien chłopak, codziennie dzwonil , pisal byl taki chetny do rozmowy, poznania mnie. Ja odwrotnie . Ktoregos razu wkurzyl sie o to ,ze z innymi wiecej rozmawiam i zerwal kontakt na kilka dni. odnowilismy, spotkalismy sie kilka razy, zaczelam sie zastanawiac czy nie czuje do mnie czegos skoro tak sie zachowuje a on mnie sprowadzil na ziemie ,ze nie nic nie czuje,ze jestem koleżanką ,do sexu tez ponoc mnie nie chce (pokazuje jak to szanuje i jest odpowiedzialny za dziewice-jestem sporo mlodsza)  a ostatnio niby w zartach sie smial ze go wrzucam do friendzonu - o co tu chodzi ..... powiedzialam mu, ze znalazlam chlopaka to jest wkurzony i prawie sie nie odzywa od 3 dni.Ktos z was cos rozumie?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość mao napisał:

Jakis czas temu zagadał mnie pewien chłopak, codziennie dzwonil , pisal byl taki chetny do rozmowy, poznania mnie. Ja odwrotnie .

Wyobraź sobie sytuacje gdy jesteś zainteresowana facetem, poznajecie się, okazujesz mu zainteresowanie, dzwonisz do niego, piszesz bo chcesz go bardziej poznać, więcej czasu z nim spędzać. A u niego jest odwrotnie. Jak byś się zachowała i co byś poczuła gdyby ciebie potraktował facet który tobie się podoba, jesteś nim zauroczona a on ciebie wrzuca do friedzonu. Piszesz że nie chce ciebie do seksu, tylko wrzuci cię do "friendzonu". Skoro spotykałaś się z nim, a przy okazji spotykałas się z innym chłopakiem/chłopakami i mu o tym powiedziałaś to oczekiwałaś że będzie ci bił brawo. Pewnie powiedział to co powiedział bo się wkurzył że go olałaś.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość Loraine napisał:

Wyobraź sobie sytuacje gdy jesteś zainteresowana facetem, poznajecie się, okazujesz mu zainteresowanie, dzwonisz do niego, piszesz bo chcesz go bardziej poznać, więcej czasu z nim spędzać. A u niego jest odwrotnie. 

Właśnie to napisałam autorce. Niech pomyśli i podstawi się na miejscu tego chłopaka. Nikt chyba nie lubi być olewanym.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Gość mao napisał:

Jakis czas temu zagadał mnie pewien chłopak, codziennie dzwonil , pisal byl taki chetny do rozmowy, poznania mnie. Ja odwrotnie .

Wszystkim nieznajomym rozdajesz nr telefonu?

21 godzin temu, Gość mao napisał:

Ktoregos razu wkurzyl sie o to ,ze z innymi wiecej rozmawiam i zerwal kontakt na kilka dni.

Po co więc utrzymywać nadal kontakt z kimś, kto nie dość, że ledwie poznany, to już na wstępie robi wymówki i strzela fochy?

22 godziny temu, Gość mao napisał:

spotkalismy sie kilka razy, zaczelam sie zastanawiac czy nie czuje do mnie czegos skoro tak sie zachowuje a on mnie sprowadzil na ziemie ,ze nie nic nie czuje,ze jestem koleżanką ,do sexu tez ponoc mnie nie chce (pokazuje jak to szanuje i jest odpowiedzialny za dziewice-jestem sporo mlodsza)

Po co spotykasz się z kimś, kim nie jesteś zainteresowana, zwłaszcza, że przyznajesz, że masz chłopaka. Czy byłoby Ci obojętne, gdyby Twój chłopak umawiał się jednocześnie z różnymi koleżankami?

 

22 godziny temu, Gość mao napisał:

a ostatnio niby w zartach sie smial ze go wrzucam do friendzonu

Sam się wrzucił, tylko j.w. po jakie licho spotykałaś się z nim?

22 godziny temu, Gość mao napisał:

powiedzialam mu, ze znalazlam chlopaka to jest wkurzony i prawie sie nie odzywa od 3 dni.Ktos z was cos rozumie?

Następna niewinna i naiwna, nierozumiejąca jasnych przekazów. Zawsze masz w zwyczaju chwytać każdego faceta, który zwróci na Ciebie uwagę, pobawić się nim, napompować ego, a potem udawać że nie wiesz:

22 godziny temu, Gość mao napisał:

o co tu chodzi

???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...