Skocz do zawartości
Forum

Chlamydia trachomatis--czy Partner mnie zdradził?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po współżyciu z partnerem zaczęłam krwawić, a parę dni później poszłam do ginekologa. Miałam silny ból podbrzusza, leciała mi krew oraz ostry ból przy oddawaniu moczu. Wyniki krwi oraz moczu były okej.. Po badaniach wymazu przyszedl mi wNik pozytywny na Chlamydia trachomatis. 

Miałam tylko jednego partnera z którym jestem od 3 lat. Nie sypiałam z nim ok. 1,5 miesiąca. Po tym czasie uprawialiśmy codziennie seks po czym zaczęły się Problemy. Co pół roku robie badania u ginekologa a czasem co 3 miesiące i byłam zdrowa. 

Moje pytanie jest następujące : Czy Chlamydia trachomatis można się zarazić TYLKO drogą płciową? Czy to znaczy, że mój partner mnie zdradził i zaraził? 

Odnośnik do komentarza

Odpowiadając na twoje pytanie..

Choroba ta "Szerzy się z człowieka na człowieka drogą płciową, w czasie porodu lub przez bezpośredni kontakt z zakażoną osobą".

Zatem sama sobie odpowiedź jak mogło być. Porozmawiaj z partnerem. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, laurette napisał:

Odpowiadając na twoje pytanie..

Choroba ta "Szerzy się z człowieka na człowieka drogą płciową, w czasie porodu lub przez bezpośredni kontakt z zakażoną osobą".

Zatem sama sobie odpowiedź jak mogło być. Porozmawiaj z partnerem. 

On uważa że mnie nie zdradzil

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.03.2020 o 13:07, Gość Pooffi napisał:

On uważa że mnie nie zdradzil

No wiesz.. Nie jest łatwo przyznać się do zdrady. Nie twierdzę od razu że jest winny tej kwestii ale coś może być na rzeczy ,jeśli nie musi.

 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...