Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwość otrzymania recepty bez wizyty u lekarza?


Gość k...1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku miesięcy zmagam się z infekcja intymna. Bralam 2x macmiror 500 po 12 tabl Natomiast infekcja nadal jest. Bol podbrzusza, uplawy, pieczenie. Czy jest możliwość abym w obecnej sytuacji otrzymała zdalnie gdziekolwiek receptę na inny lek?

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Tak są teraz uruchomione specjalne konsultacje przez infolinię. Musisz napisac na adres lekarz.ginekolog@onet.pl opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować. Ja tez omawialam problem i otrzymalam recepte

Odnośnik do komentarza

Niedawno miałam podobną sytuację, szybko potrzebowałam leków na alergię, takich silniejszych, tylko na receptę. Zadzwoniłam do swojego lekarza i po chwili dostałam kod na sms i od razu mogłam wykupić lek w aptece, więc super sprawa. Śmiało w DOZ możesz wszystkie e-recepty zrealizować.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że jest. Możesz umówić się na konsultację telefoniczną z lekarzem i poprosić, żeby podał Ci kod. Ty w aptece podajesz do tego swój nr pesel i możesz już taką receptę zrealizować. Polecam DOZ, bo sprawnie załatwiają wszystko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...