Skocz do zawartości
Forum

Labioplastyka


Gość Romainna

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie jest opisane:

http://zabiegiginekologiiestetycznej.pl/labioplastyka-dla-kobiet-chcacych-zmienic-wyglad-swoich-okolic-intymnych/

Obecnie zabiegi wykonywane są na wiele sposobów.Zarówno operacyjnie jak i z pomocą lasera. Tak wiec najlepiej będzie po prostu skontaktować się z dobrym gabinetem oraz zapisać na konsultację. Na miejscu powinni Ci doradzić możliwe rozwiązania.

SSama postanowiłam się zdecydować i było to naprawde dobre rozwiazanie.Jestem bardzo zadowolona z rezultatów. 

Odnośnik do komentarza

Z doświadczenia mogę doradzić wybór bardzo dobrego specjalisty, koszty nie mają znaczenia. Jest to bardzo ważny zabieg i musi być zrobiony idealnie. Tylko to sprawi, że będziesz naprawdę szczęśliwa. Ja dużo czasu poświęciłam na czytanie opinii innych kobiet, uwierz mi to są naprawdę różne historie, niekoniecznie dobre. Poczytaj w internecie o doktorze Dawidzie Serafinie, dla mnie najlepszy wybór. Pół roku temu byłam u niego na konsultacji podczas której dokładnie wytłumaczył mi na czym polega zabieg, pokazał jak powinien wyglądać efekt ale przede wszystkim sprawił, że przestałam się bać. Zabieg z użyciem lasera jest szybszy i łatwiej wrócić do dobrej kondycji niż po zabiegu chirurgicznym. Dzisiaj wiem, ze doktor Serafin to była moja najlepsza decyzja:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...