Skocz do zawartości
Forum

Chlopak ma focha bo tulilam kolege


Gość milena

Rekomendowane odpowiedzi

spotykam sie z chlopakiem i od poczatku wiedzial ze swieta nie jestem, sa tez nie jest skoro rozbil moj zwiazek no i wiedzial od poczatku ze mam kolegow, a teraz ma focha za to ze sie z jednym przytulilam, a ten nie odzywa sie od tygodnia... nie jest gównairzem ma 30 lat a zachowanie dziecka ?

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Gość milena napisał:

Najpierw rozbił mój związek

He, he, on rozbił, tak zupełnie bez Twojego udziału? ? Jesteś jakąś bezwolną kukłą, która sama o sobie nie decyduje?

To była tylko Twoja decyzja, że zdradzałaś byłego z tym "gówniarzem" i w efekcie odeszłaś. Co do tulenia się do innych facetów...nie na tym polega relacja koleżanka- kolega, więc nie dorabiaj do tego filozofii. Jeżeli w drugą stronę, nie przeszkadza Ci jeśli Twój facet tuli i obściskuje inne panienki, na zasadzie "koleżeństwa", twierdząc, że są dla niego jak siostry ?, to dokładnie takiego sobie poszukaj. Obydwoje będziecie skakać na boki i każdy będzie szczęśliwy.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Yonka1717 napisał:

Faktycznie, zachowuje się jak "gówniarz", zadał się z pustą panienką o wątpliwym kręgosłupie moralnym, a teraz oczekuje od niej, że nagle żaba zamieni się w królewnę. 

No gówniarz, naprawdę, a do tego naiwny do bólu.

To samo bym napisała...

Autorko czy możesz najpierw spojrzeć zatem na siebie a dopiero potem szukać przyczyn zachowania chłopaka?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Nie mam pewnosci czy tego nie robi.Przede mna mial mnostwo przelotnych relacji ,z zajetymi tez.A moj zwiazek chylil sie ku upadkowi od 2 lat, mielismy przerwe w 2019, zeszlismy sie po  3 miesiacach i nie przetrwalo; 

On walczyl,  wszystkie potrzeby zaspokajal i tak wyszlo.z tamtym chlopakiem i tak juz nie bede,nie chcialam byc sama dlatego go ostatecznie nei zostawilam wczesniej

Odnośnik do komentarza

Pominę na chwilę, tego Twojego nowego, zazdrosnego absztyfikanta.

Zastanów się jednak, czy widzisz siebie w otwartym związku?  Tzn, Ty migdalisz się z innymi facetami pod pretekstem "koleżeństwa", więc Twój stały partner powinien mieć prawo, dokładnie do tego samego, oczywiście z różnymi "koleżankami" w roli głównej.

Oficjalnie pozostajecie w związku, nikt nie może być zazdrosny, bo każdy ma takie same prawa.  Czy takiego związku oczekujesz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...