Skocz do zawartości
Forum

daczego internet w tel nie dziala???


Gość go2for

Rekomendowane odpowiedzi

moze pytanie nieodpowiednie dla tego forum,ale coz... kto pyta nie bladzi, moze znajde odpowiedz, bo moi znajomi nie wiedza.mam wazne konto, kilka gb internetu i gdy wlaczam hotspota , uruchamiam internet na laptopie to odtwarzaja sie nawet filmy, w dobrej jakosci,bez zacinania. A na telefonie nie dziala - pisze ze tryb offline, albo serwer dns czy jakos tak nie odpowiada.nic nie robilam w ustawieniach.wczesniej bylo ok

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość go2for napisał:

na telefonie nie dziala - pisze ze tryb offline

U mnie w telefonie też czasem włącza się ten tryb, ale interet działa, sam po krótkim czasie wychodzi z tego trybu, też chciałabym wiedzieć dlaczego tak się dzieję, tak myślę, że to może mieć związek z niskim sygnałem/zasięgiem i włącza się tryb oszczędny, a u Ciebie dobry zasięg jest może tylko przy laptopie, nie wiem, tylko tak na logikę biorę. 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.03.2020 o 03:33, Gość go2for napisał:

moze pytanie nieodpowiednie dla tego forum,ale coz... kto pyta nie bladzi, moze znajde odpowiedz, bo moi znajomi nie wiedza.mam wazne konto, kilka gb internetu i gdy wlaczam hotspota , uruchamiam internet na laptopie to odtwarzaja sie nawet filmy, w dobrej jakosci,bez zacinania. A na telefonie nie dziala - pisze ze tryb offline, albo serwer dns czy jakos tak nie odpowiada.nic nie robilam w ustawieniach.wczesniej bylo ok

1. Jaki telefon - znaczy jaki system, android i IOS, czy jeszcze coś innego.

2. Jak próbujesz łączyć się z internetem, poprzez przeglądarkę, czy przez jakąś inną apkę

3. Sprawdź uprawnienia przyznane dla apki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...