Skocz do zawartości
Forum

Czy spotkalyscie sie z tym?


Gość ajjj

Rekomendowane odpowiedzi

ze podrywa was facet i to wyglada zbyt pieknie by moglo byc prawdziwe? że udają kogoś kim nie są? Bo np. ostatni "mój przypadek" - facet po szkole średniej, bez zainteresowan, nudny, bez zadnej kobiety w przeszłości próbował mi wmówić że jest towarzyski, otwarty, z zainteresowaniami, planami i co gorsza nawet takimi pragnieniami i historią miłosną jak ja.Mówię że coś lubię to on też; mówie,ze cos przezylam-on tez to przezył itp.Rozumiem szukanie podobienstw, ale nie klamstwa, nie cierpie wyrachowania.

Wyglądało to zbyt sztucznie i odkryłam , że niestety jest odwrotnie.Najgorsze jest to, że wszyscy faceci postępuja tak samo i zastanawiam sie czy to ode mnie cos emanuje ze przyciagam takich czy faceci juz tacy sa.co sadzicie?

Odnośnik do komentarza

Był podobny wątek, a nawet brzmi podobnie w stylu pisania. Jeśli jesteś tę sama osoba, to nie pisz ciągle tego samego. To bez sensu.

Moze przyciągasz, bo się na tym skupiasz, a na czym skupiamy myśli, czym się emocjonujemy to przyciągamy. Zacznij się skupiać na innych mężczyznach, przestań się emocjonować tymi, którzy się nie podobają.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.03.2020 o 20:29, Gość ajjj napisał:

Najgorsze jest to, że wszyscy faceci postępuja tak samo

Nie, nie wszyscy, widocznie w takim środowisku przebywasz, lub Ci fajni nie są Tobą zainteresowani.

W dniu 8.03.2020 o 20:29, Gość ajjj napisał:

zastanawiam sie czy to ode mnie cos emanuje ze przyciagam takich czy faceci juz tacy sa.co sadzicie?

Dokładnie tak, "coś" od Ciebie emanuje, że przyciągasz miernoty bez wyobraźni, które potrafią tylko Cię naśladować, bo jak słusznie zauważyła Javiolla, to jest już któryś kolejny Twój wątek opisujący podobny "problem".

A może jest tak, że swój ciągnie do swego, czyli że podobieństwa się przyciągają?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...