Skocz do zawartości
Forum

dawny związek


Gość wika

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam pytanie czy to dobry pomysl napisac zyczenia do ''przyjaciela'' z ktorym z powodu klotni ( o związek) nie utrzymuje kontaktu od 2 lat- napisac mu zyczenia z okazji urodzin ktore ma za 2 tyg i kupic mu preznet , a jeśli tak to jaki ? dopiero po 2 latach zrozumialam jak jest dla mnie cholernie ważny i nwm w jaki inny sposób szukac z nim konatkatu ( na chwile obecną wiem że z nikim sie nie spotyka). Pomóźcie, dzien w dzien od dwóch lat o nim mysle i nie potrafie zapomnieć;( / mamy rocznikowo po 20 lat

Odnośnik do komentarza

W zasadzie to mężczyzna powinien zrobić pierwszy krok. Jeśli mieszkacie w tej samej miejscowości i się widujecie, przy następnym spotkaniu możesz się do niego uśmiechnąć.  Zobacz jak zareaguje. Jeśli Cię zignoruje - to trudno. Życie trwa dalej.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Tomasz napisał:

 Jeśli mieszkacie w tej samej miejscowości i się widujecie, przy następnym spotkaniu możesz się do niego uśmiechnąć.  Zobacz jak zareaguje. Jeśli Cię zignoruje - to trudno. Życie trwa dalej.

mieszkamy w różnych miejscowościach (20km od sb) i studiujemy też w innych miastach ( 80-90km), nie mam jak na niego ''wpaść'' przez przypadek

Odnośnik do komentarza

Raczej nie wypada, a już prezent to w ogóle odpada. Narzucaniem się nic nie zwojujesz. 

Jeśli czujesz się winna rozpadu związku możesz przed urodzinami wysłać smsa, w stylu:

"Nie mogę pogodzić się, że tak zakończył się nasz związek, żałuję, nie mogę przestać myśleć. Przy okazji wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się urodzin" 

Wtedy wyjdziesz z twarzą i jak się nie odezwie, będziesz miała jasną sytuację. Ale jeśli będzie odczuwał to co Ty, na pewno się odezwie. 

Ważne, że będziesz wiedziała czy jest sens wzdychać do niego czy nie. 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.03.2020 o 19:18, Gość wika napisał:

hej mam pytanie czy to dobry pomysl napisac zyczenia do ''przyjaciela'' z ktorym z powodu klotni ( o związek) nie utrzymuje kontaktu od 2 lat- napisac mu zyczenia z okazji urodzin ktore ma za 2 tyg i kupic mu preznet , a jeśli tak to jaki ? dopiero po 2 latach zrozumialam jak jest dla mnie cholernie ważny i nwm w jaki inny sposób szukac z nim konatkatu ( na chwile obecną wiem że z nikim sie nie spotyka). Pomóźcie, dzien w dzien od dwóch lat o nim mysle i nie potrafie zapomnieć;( / mamy rocznikowo po 20 lat

Odpowiem z punktu widzenia tego "przyjaciela"

Ewentualność pierwsza:

- Skoro dwa lata temu on nie był na tyle dobry, byś chciała z nim być w związku, to co takiego się stało, że po dwóch latach ciszy chcesz mu zawracać tyłek swoją osobą?  Na dodatek z tekstem o odkryciu ważności dla Ciebie jego osoby. 

Ewentualność druga:

- Skoro dwa lata temu nie byłaś na tyle dobra dla niego, by chciał być z Tobą w związku, to żadne słowa o ważności jego dla ciebie, nie zmienią jego zdania.

Tak, czy inaczej, z mojego puntu widzenia, żadne odzywanie się nie ma sensu. Dwa lata, przy wieku dwadzieścia lat, to dziesięć procent życia, które przeżyliście bez kontaktu. Skoro teraz się z nikim nie spotyka, a nadal nie odezwał się do Ciebie jest chyba jasnym sygnałem, że Ciebie nie chce w swoim życiu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...