Skocz do zawartości
Forum

Nawracające infekcje intymne


Gość Załamana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Załamana

Witam. Od lipca ubiegłego roku mam nawracajace infekcje intymne. Nie wiem co jest ich przyczyna. Moj gin wypisuje mi co chwile jakies nowe preparat,globulki,masci,kremy,zele,tabletki. Działa ale na czas brania. Kilka dni po zakonczeniu kuracji pojawia sie nawrot. Jestem zalamana. Badania byly tylko takie-posiew z dróg rodnych i sprawdzenie czystości pochwy pod mikroskopem. Czy jest tu jakas Pani która tez miala taki problem i udala się ginekologia ktory pomogl jej w takich dolegliwosciach? Co pomoglo lub jakies namiary na danego lekarza. Interesuje mnie województwo Podlaskie. 

Odnośnik do komentarza

Niestety jeżeli o Podlasie chodzi, niestety nie mogę pomóc ? Na Mazowszu natomiast zawsze w podobnych problemach na skuteczną pomoc można liczyć w https://zintegrowanamedycyna.pl/ . Co ważne, w przypadku tego ośrodka nie ogranicza się tylko i wyłącznie do konwencjonalnego leczenia, ale też sięga po zalecenia tradycyjnej medycyny chińskiej, wobec czego na pewno fajnie byłoby poszukać podobnego miejsca w Twojej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Gość Załamana
5 godzin temu, Gość ka-wa napisał:

Stosuj probiotyk dopochwowy lactovaginal, tak zakwaszaj organizm, żeby pH moczu było 5-5,5, wtedy zapobiegasz infekcjom okolic intymnych. 

Stosuje Invag. Na jakiej zasadzie zakwasza sie organizm?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...