Skocz do zawartości
Forum

Czy to zauroczenie?


Gość IBV

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem kilka miesiecy z dziewczyną. Jest bardzo dobrze, ponieważ to pierwsza dziewczyna na której naprawdę mi zależy, ale jest jeden mankament. Czuję że w tej chwili ona jest we mnie zauroczona. Dlaczego? Bo nie widzi problemu że ciągle myśli o jednym, chce jednego, chce namietnosci, pieszczot idt. A ja chciałbym np. raz wreszcie z nią gdzieś wyjść, co zrobić, a nie siedzieć ciągle w domu. Powiedziałem jej że musimy z tym przystopować, ona że to nic złego, ja mówię jej że wiem że nic złego, ale za dużo tego jest.  Myslę że ona nigdy nie doświadczyła tego , jest to dla niej nowe, dlatego tego ciągle chce.  Czy to zauroczenie ? Ja jestem tego pewnien, i nie chcę żeby potem powiedziała że jej się znudziłem. :/

Odnośnik do komentarza

więc dam ci złotą radę która może uchroni cie przed siwymi włosami. 

Czy to istotne, że ona pewnego dnia się znudzi ? na dany moment w twoim życiu nie. Każdy z czasem jest w stanie się znudzić wszystkim. Więc nie przejmuj się tym, że ona się znudzi. Rób to na co masz ochotę w zgodzie z samym sobą. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość IBV napisał:

 i nie chcę żeby potem powiedziała że jej się znudziłem

To Ci nie grozi, prędzej Tobie znudzą się wieczne pieszczoty, bo ona nie wypuści Cię z rąk?

Jaj widać bardzo to lubi, ale bez przesady, dlatego nie zawsze jej ulegaj, sam wyciągaj ją z domu, tłumacz, że życie nie polega na ciągłym mizaniu, choć kobiety generalnie to lubią, ale jak we wszystkim wskazany umiar. 

Edytowane przez ka-wa
  • Lubię to 1

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...