Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogę być w ciąży? Uprawiałam stosunek z zabezpieczeniem w postaci prezerwatywy 6 dni (23dc) przed dniem spodziewanej miesiączki (z prezerwatywą nic się nie stało. Nie pękła ani nie zsunęła sie). Drugi stosunek odbyl się dzień przed terminem spodziewanej miesiączki (27dc). Był bez zabezpieczenia jednak nie doszło do wytrysku, partner był od niego "daleko" . Na drugi dzień dostałam lekkiego krwawienia, następnego dnia krwawienie było obfite, ze skrzepami i bardzo bolał mnie brzuch. Dzień później krwawienie nie było juz tak obfite i bolesne, ale nadal ze skrzepami. Dwa następne dni wyglądały podobnie do tego pierwszego dnia. Czas podczas jak i przed tą "miesiączką" był dla mnie bardzo stresujący. Cykle miałam dość nieregularne, jednak unormował sie i przez dosyć długi czas byl regularny co 28 dni. Dodam jeszcze, że zrobiłam test ciążowy 15 dni po pierwszym stosunku (tym z prezerwatywą) i zarazem (w jednym dniu) 10 dni po drugim stosunku i wyszedł negatywny. Postanowiłam, że ponowie wykonam drugi test za 2/3 dni dla pewności, ale byc może za bardzo się nakręciłam w ciążę w którą nie chce zajść.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...