Skocz do zawartości
Forum

Pieczenie okolic intymnych


Gość Ona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 6 dni zmagam się z dziwnym problemem, a mianowicie od wewnętrznej strony wargi sromowej mniejszej wystąpiła zmiana (podobna do afty, bądź jakiegoś urazu). Jedynym dyskomfortem jest oddawanie moczu ponieważ bardzo piecze. Poza pieczeniem nie występują inne objawy. Nie występuje świąd, upławy, nieprzyjemny zapach, zaczerwienienie czy opuchlizna. Stosowałam sudocrem, tribiotic, Clotrimazol, tantum rosa, riwanol. Nic nie pomaga, nie nastąpiła żadna poprawa ani też pogorszenie. Zwracam się z tym tutaj ponieważ powoduje to wielki dyskomfort, a wizytę u ginekologa mam dopiero za 4 dni. Dziękuję bardzo za każdą pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Hej. Ja z swoim podobnym problemem zwracalam się pisząc na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskalam pomoc. Napisz sobie bezposrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować ja tak zrobilam

Odnośnik do komentarza

Skąd ma Pani ten adres e-mail? 

4 godziny temu, Gość ania niania napisał:

Hej. Ja z swoim podobnym problemem zwracalam się pisząc na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskalam pomoc. Napisz sobie bezposrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować ja tak zrobilam

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...