Skocz do zawartości
Forum

Jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?


Gość m...1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Dzisiaj, czyli 19.02 kochałam się z moim chłopakiem 2 razy. Pierwszy raz z prezerwatywą i on wtedy skończył, skonczyl w prezerwatywie jednocześnie wychodząc ze mnie jak zawsze. Drugi raz kochaliśmy się jakies 3/4h później, chłopak przed tym wszystkim umył się dokładnie i na początku kochaliśmy się z prezerwatywa, jednak później ją zdjął i kochaliśmy się chwile bez, jednak on nie skonczyl przez co przerwaliśmy stosunek. Dodam, ze okres miałam od 5.02 do 10.02. Jak pokazuje mi kalendarzyk zazwyczaj moj cykl trwa około 32 dni, a okres 5/6 dni. Jakie jest ryzyko zajścia w ciąże, po takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio do dzialu ekspertow napisz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność

Odnośnik do komentarza

Pora odstawić kalendarzyk, to nie jest dokładne źródło wyznaczania dni płodnych. Lepiej wydać jednorazowo trochę kasy na komputer cyklu, ale dmuchać na zimne. Mam cyclotest my way i jestem zadowolona. Kalendarzyk naprawdę nie jest wiarygodny w wielu sytuacjach, szczególnie przy zmieniających się okolicznościch

Odnośnik do komentarza

Współżycie w każdym czasie w cyklu może skończyć się ciążą, plemniki mogą poczekać na komórkę, i współżyjąc nawet w czasie niepłodnym np 5 dni przed miesiączką, jak nie chce się być rodzicem to najlepiej zawsze się zabezpieczać, u mnie w tym celu służy diafragma dopochwowa i tyle, zakładam przed każdym seksem czy z finałem czy nie  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...