Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego on sie tak zachowuje?


Gość biedronka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość biedronka

 

 

Chcialabym poznac Wasze opinie.Poznałam w internecie chłopaka.Ostatnimi czasy modne stały się związki typu friends with benefits - chyba nawet ktoś tutaj o tym pisał i postanowiłam się tym zainspirować.Na samym początku powiedziałam mu o tym i zgodził się i tak to wygląda. Rozmawiamy głównie o sexie,jedno zblizenie za nami.On mi daje odczuc ze traktuje mnie jak obiekt seksualny, choc nie powiem, liczy sie z moimi potrzebami.Ma moj nr telefonu, facebook i wlasnie konto na tamtym portalu ,chociaz on juz swoje skasowal.

 

Odkryłam natomiast, że piszą do mnie jego znajomi i on sam. Na tym portalu własnie.Niektórzy mieli konta juz wczesniej inni dopiero zalozyli.Wszyscy incognito,przynajmniej początkowo ale już dają mi do zrozumienia kim są. Wiedzą wszystko o mnie i to o czym rozmawiam z kolegą.On sam wziął pare dni wolnego i pisze do mnie non stop Z NOWEGO fake konta (z oficjalnego nie i udaje ze ma duzo pracy),słucha mnie i dobrze wie o niektorych rzeczach a oficjalnie  najwyrazniej udaje,ze nie przywiązuje do tego wagi. Z tego fake konta pisze mi,że jestem idealna, ze jestem marzeniem wszystkich facetów, że mysli o mnie ciągle i jak to swietnie mu sie ze mna rozmawia. Zaczepia mnie sam, a oficjalnie co najwyzej odpowiada.Po tym jak spotkalam sie z innym kolega i napisalam mu na oficjalnym koncie, on z fake wyslal mi rewanz-tez sie z kims spotkal hah... i tym sie zdradził.Ja udaję,że nie domyślam się i czasem nawet mu się zwierzam z D. i czekam co powie.On mnie trochę zniechęca do siebie, mówi jak to facet powinien mnie szanować nawet mimo takiego sex-ukladu,traktować,pyta czy nie jestem zazdrosna itd...jak powiedziałam,że nie i chodzi mi tylko o sex to z oficjalnego przestal sie odzywac.Z fake pisze juz rzadko.

Po co on to robi?

 

 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie; po co to robisz?...i po co zakładasz drugi wątek o tym samym?

Krótko mówiąc facet korzysta z okazji, bo mu dajesz, ale jednocześnie nie jest przekonany do takiego układu, bo wolałby mieć partnerkę na wyłączność,  ale bez zobowiązań. Od dawna panuje przekonanie, że jeśli facet ma wiele partnerek, to jest super samcem, ale w przypadku kobiety, to już ku***two. Mentalności niektórych nie zmienisz, jednak obawiam się, że jeśli kiedyś spotkasz faceta, na którym będzie Ci zależało i opowiesz mu jak się bzykałaś z wieloma facetami ot tak, bez zobowiązań, to większość facetów po prostu ucieknie.

Nie myśl też, że uda Ci się zachować w tajemnicy swój beztroski styl życia, bo najwyraźniej, facet o którym piszesz już pochwalił się kolegom, że znalazł chętną suczkę do bzykania bez zobowiązań, stąd ich zainteresowanie Twoją osobą.

Dlaczego on się wycofuje? Bo zapewne obrzydzają go łatwe kobiety, które dają komu popadnie. Nie martw się jednak, na pewno któryś z jego kolegów chętnie skorzysta z Twojego luźnego podejścia do seksu. Widzę tylko mały problem; jakbyś się nie usprawiedliwiała, to niestety nie szanujesz się, i jestesśbardzo naiwna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...