Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Castaro

Rehabilitacja w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Castaro

Szukam dobrego gabinetu rehabilitacji w Krakowie bo mam spore problemy z kręgosłupem.

Kogo byście polecili? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin

Jeżeli chodzi o rehabilitację to najlepszym wyjściem jest klinika Enel-Sport zajmująca się sportowcami. Mają bardzo duże doświadczenie w "stawianiu na nogi" po urazach, operacjach, kontuzjach więc jest to najlepsze wyjście. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość apik

Jeśli kręgosłup to zdecydowanie polecam centrum medyczne fizjoter, mają swoją stronę. Pracuje w nim wielu fizjoterapeutów którzy specjalizują się głównie w chorobach kręgosłupa Polecam szczególnie masaże.

https://fizjoter.pro/uslugi/rehabilitacja-kregoslupa/
Można go też wygooglać sobie opinie, sama własnie tak na nich trafiłam bo zachęciłam się opiniami. Gabinet prywatny ale jeśli wykupisz serię zabiegów to nie bedzie tak drogo. Trochę czeka się na wizytę, ale z drugiej strony trudno znaleźć tak zaangażowany personel, nawet prywatnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola

Byłam w Bunkier Spa Medical na kilku tzw. rytuałach. Kiedyś na początku na takim owocowym, a później na kawowym i czekoladowym. To chyba najbardziej super pomysł na prezent, jaki sama dla siebie fundowałam. Polecam z całego serca! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ala

Możesz też spróbować ze skierowaniem na oddział dzienny w Krakowie, np. do 5. Wojskowego Szpitala Klinicznego. Tu np. http://dobryoddzial.pl możesz sobie kliknąć na Kraków i Rehabilitacja i porównać oddziały, widać że tamten, gdzie ordynatorem jest lekarz rehabilitacji medycznej Robert Suszko to bardzo dobry oddział, tak też słyszałam przynajmniej od znajomego z pracy. Ew. do Krakowskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majka44

Jak wygląda sprawa jeśli chodzi o kręgosłup to nie wiem, natomiast mogę powiedzieć tyle że mialam zwichnięcie. Miałm bardzo duże problemy z chodzeniem i kogoś kogo np mogę polecić w Krakowie z ortopedów to pana dr Łukasza Budziaszek. Tutaj https://efficlinic.pl/ortopedia/poradnia-ortopedyczna/ pracuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fala uderzeniowa w Krakowie to jedna z najlepszych opcji połączenia rehabilitacji oraz fizjoterapii. Udaj się do kliniki https://efficlinic.pl/fizjoterapia-i-rehabilitacja/fizykoterapia-i-rehabilitacja-hi-tech/  i poczytaj właśnie o fali uderzeniowej. Jest to nowoczesna metoda leczenia, która potrafi zdziałać cuda. Jeżeli masz problemy z kręgosłupem to tam z pewnością Ci pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika

Ja jakiś czas temu miałam rehabilitację w szpitalu Orthos w Komorowicach i jestem bardzo zadowolona. Fizjoterapeuci poświęcają dużo uwagi i podejście jest kompleksowe - pomaga skutecznie i na długo. SUper!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hanka25

Warto pamiętać, że jednak leczymy się nie tylko w miejscu, gdzie prowadzona jest rehabilitacja. Taka poduszka ortopedyczna może być przez nas stosowana w domu i na pewno będziemy mogli w ten sposób wspierać kręgosłup i jego leczenie. Ja mam jedną już, ale starą. Zamierzam ją na nową wymienić właśnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MarekPietr

Hej, przede wszystkim z twoim problemem warto udać się jak najszybciej do specjalisty. Dobry Ortopeda, trafiona i skuteczna diagnoza to podstawa sukcesu. Każdy dzień jest bardzo ważny, ja ze swojego doświadczenia polecam ci lekarzy z www.iortopedia.pl. W pracy sporo dźwigałem i miałem stan zapalny w kręgosłupie, który na szczęście nie wymagał leczenia operacyjnego, choć zdaniem lekarzy było blisko. No i oczywiście konieczny jest też dobry fizjo, którego spokojnie polecą lekarze z miejsca, o którym wspomniałem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...