Skocz do zawartości
Forum

Jak wybrać idealny biustonosz do karmienia


Gość Kaminda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i mam pytanie do bardziej doswiadczonych"karmiacych"... jaki macie "patent" na dobranie stanika do karmienia przed urodzeniem dziecka? zostalo mi jeszcze 5 tyg do terminu ale chcialabym juz miec z glowy ten zakup tylko...czytalam ze po porodzie piersi rosna jeszcze co najmniej rozmiar albo dwa...to skad mam wiedziec jak duzy ten stanik ma byc? przed ciaza nalezalam raczej do tych "plaskocycowych",teraz piersi urosly mi o niecale dwa rozmiary,czy mozna na tej podstawie okreslic ile jeszcze sie powieksza? wszedzie pisza ze najwazniejsze dla pozniejszego ksztaltu biustu jest ODPOWIEDNI rozmiar stanika.ale jak na litosc boska zmierzyc to przed porodem?!  przeciez nie bede kupowala co dwa dni nowego  pomozcie!

Odnośnik do komentarza

Z rozmiarem różnie moze być ale proponuje Ci żebyś kupiła biustonosz taki który pasuje na ciebie teraz . Oczywiscie nie jakiś ciasny w obwodzie bo niewygodnie będzie Ci się w nim spało.  Mi też biust urósł o około 2 rozmiary w ciąży a po porodzie wcale się nie powiększył tylko piersi stały się jakby twardsze. Potem natomiast powróciły do poprzedniej miękkości....
Mojego maluszka karmie piersią od pierwszego dnia

Zerknij sobie na usztywniane:

https://www.biustonoszedokarmienia.pl/biustonosze-do-karmienia-usztywniane

Sa wygodne. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...