Skocz do zawartości
Forum

Tabletki antykoncepcyjne


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Gość Jana napisał:

Lepiej się zabezpieczyć dodatkowo, zawsze lepiej zachować ostrożność. Ale fakt zależy od rodzaju tabletek, jakie zażywasz. Możesz dodatkowo zabezpieczyć się diafragmą caya

Zawsze dodatkowo pomimo tabletek zabezpieczamy się prezerwatywą. Nie ufam jednemu środkowi antykoncepcji, czyli nie ma większych obaw chyba? 

Odnośnik do komentarza

Raczej te dwie godziny nie robia róznicy. Ja biore belarę i w ulotce mam napisane ze dopiero po 12 godzinach ,gdy zapomnimy przyjąć pigułke, gdy ta przerwa jest taka długa to trzeba sie dodatkowo zabezpieczac prezerwatywą.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość jamilla napisał:

Raczej te dwie godziny nie robia róznicy. Ja biore belarę i w ulotce mam napisane ze dopiero po 12 godzinach ,gdy zapomnimy przyjąć pigułke, gdy ta przerwa jest taka długa to trzeba sie dodatkowo zabezpieczac prezerwatywą

Ja biorę microgynon 21 u mnie też w ulotce jest napisane że do 12 h nic się nie dzieje, ale martwię się bo to była pierwsza tabletka z blistra. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli stosujesz cały czas to nie ma problemu bo ciągłość jest zachowana przez cały okres przerwy ,czyli 7 dni . Więc myśle spokojnie. Ale zawsze dla swojego psychicznego dobrego samopoczucia możesz sie dodatkowo zabezpieczyć bo stres moze spowodować u ciebie biegunkę i wtedy ta antykoncepcja moze nie zadziałać. Ale to tylko ze względu na stres bo normalnie to zabezpieczenie jest ?

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina
W dniu 11.02.2020 o 10:17, Oliwia 2115 napisał:

Zawsze dodatkowo pomimo tabletek zabezpieczamy się prezerwatywą. Nie ufam jednemu środkowi antykoncepcji, czyli nie ma większych obaw chyba? 

Jezu to po co te tabletki, skoro i tak prezerwatywa? Nie pojmuje totalnie. To nie lepiej jakieś metody objawowo-termiczne zamiast hormonów. Nie namawiam na siłę, ale sporo piszą na portalu Naturalna Płodność

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...