Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Warszawa - laserowa korekcja wzroku


Gość Tomas823

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka93

Trudno nie zgodzić się z jednym, noszenie okularów czy soczewek kontaktowych może być uciążliwe w dłuższej perspektywie czasu. Osoby jakie decydują się na zabieg laserowej korekcji to także sportowcy czy specjaliści z różnych branż. Wszędzie tam gdzie jest potrzebny doskonały wzrok, mało wygodne jest noszenie okularów. Z drugiej strony to postęp technologiczny daje nam olbrzymie możliwości. Jednym z najbardziej popularnych odkryć ostatnich kilkunastu lat jest laserowa korekcja wzroku . Oczywiście trzeba wybierać do tego celu sprawdzone gabinety, takie jak - https://vidiummedica.pl/laserowa-korekcja-wzroku/ W takich miejscach pracują specjaliści z doświadczeniem oraz wysokim poziomem umiejętności. To jedyna gwarancja sprawnie przeprowadzonego zabiegu.

Odnośnik do komentarza

Koleżanka miała wykonywaną taką operację i jest mega zadowolona. Laserowa korekta wzroku Wrocław pozwala skutecznie i małoinwazyjnie poprawić widzenie, co jest szczególnie ważne, jeśli ktoś ma naprawdę dużą wadę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, możesz przeczytać tutaj https://wco.com.pl/korekcja-wzroku/chirurgiczna-korekcja-wzroku/.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem wykonywaną korekcję wzroku (wada -3) w Lublinie, klinika Idealny Wzrok. Jeśli odległość to nie problem to polecam zdecydowanie. Doktor Musiorska przeprowadzała korekcję i powiem szczerze, że mimo obaw finalnie do gabinetu wszedłem bez stresu. Mega opieka i podejście do pacjenta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli jest tylko cień szansy na poprawę wzroku to moim zdaniem trzeba zdecydować się w pierwszej kolejności na leczenie, a dopiero później ewentualnie rozważać soczewki lub okulary. W Polsce najlepszym centrum okulistycznym jest Libermedic którym zarządza profesor Grabska-Liberek. I tam bym najpierw zadzwoniła i się skonsultowała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...