Skocz do zawartości
Forum

Ginekolog Kraków


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy będzie dobry, na pierwszej wizycie badają tylko wtedy kiedy dzieje się coś niepokojącego. Ewentualnie cytologię może zrobić ale u nas w przychodni i tak robi to położna. Ostatnio nawet zaleciła mi stosowanie papilocare jak mi nie najlepiej wyszła i pomogło

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Nutka napisał:

Na co Ci pomógł Halka ten żel? też miałaś w wyniku II ?

żel przyspiesza gojenie i wspomaga leczenie zmian spowodowanych obecnością wirusa hpv, ja miałam wynik cytologii LSIL, czyli do dawna grupa III

Odnośnik do komentarza
Gość Marilka

Od siebie dodam jeszcze, że bardzo duże znaczenie ma nie tylko do do jakiego ginekologa chodzisz ale to jak czesto chodzisz. Bardzo ważne są regularne wizyty u lekarza:

https://www.e-ginekologia.pl/index.php/choroby/2746-lekarz-ginekolog-–-każda-kobieta-powinna-odwiedzić-go-przynajmniej-raz-w-roku.html

Jak rowniez wykonywanie badania cytologicznego. Dzieki temu lekarz będzie w stanie wykryć ewentualne problemy i wdrożyć leczenie.

Rak szyjki macicy rozwija sie bardzoz wolno i regularne badania pozwalają szybko stwierdzic czy coś jest nie tak. 

Odnośnik do komentarza

W Krakowie bardzo polecam doktora Tomasza Bastę z Intima Clinic. Świetny specjalista i do tego empatyczny i delikatny człowiek.W Krakowie bardzo polecam doktora Tomasza Bastę z Intima Clinic. Świetny specjalista i do tego empatyczny i delikatny człowiek.

Odnośnik do komentarza

Mnie mój z medicover bardzo pomógł przy staraniach o dziecko, powiedział nam co mamy robić i nie zwariować, staraliśmy się 9 miesięcy ;( polecił również żel prefert vaginal, inni nawet o nim nie słyszeli 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna

Ja korzystam z ginekologów pracujących w Luxmedzie w ramach Medipakietu. Za każdym razem trafiałam na profesjonalnych lekarzy i mój ginekolog to anioł nie człowiek ? Ogólnie to polecam ich wysoki standard obsługi pacjentów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...