Skocz do zawartości
Forum

Mój pies jest mistrzem świata w MMA, a wy co osiągnęliście przegrywy i nieudacznicy?


Gość BógJestZły

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BógJestZły

Zazdrość was wszystkich zżera. a oto dowody, że mówię prawdę: https://zapodaj.net/9b4a2c2b9181c.jpg.html

x

Patrzcie to się może czegoś nauczycie kobiety jak was zaatakuje oprawca z nożem w ciemnej uliczce to ten chwyt prawidłowo wykonany daje 100 procen gwarancji obrony, zawsze lepsze to niż piszczeć i krzyczeć o pomoc, a potem nikt nie przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły
2 godziny temu, Javiolla napisał:

"a wy co osiągnęliście przegrywy i nieudacznicy?" - ja nieudacznik nr1 niniejszym informuję, że wydałam tomik własnych wierszy oraz  wychowałam córkę na mądrą, pozytywną osobę ? .

 

Serio? Możesz mi na maila napisać jak tytuł i skąd mogę wziąć ten tomik? Bo chcę poczytać. Chętnie nabędę. A na córkę uważaj, bo świat jest teraz taki zepsuty, że się w głowie nie mieści. 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość BógJestZły napisał:

Możesz mi na maila napisać jak tytuł i skąd mogę wziąć ten tomik?

Mogę.

14 godzin temu, Gość ka-wa napisał:

Gratuluję

Dziękuję.

14 godzin temu, Gość ka-wa napisał:

może jakiś tu wklej, bo to wątek uniwersalny

To moze podchodzić pod spam, jeszcze mnie zbanują ? ? .

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Maila bym nie radziła nikomu podawać publicznie, pomijając regulamin, za względu bezpieczeństwa. 

Ale zbanowania się nie obawiaj, tacy co powinni być zbanowani, nigdy nie byli?

Tytuł tego wątku i nick autora do tego się kwalifikuje, a ma się dobrze?

To na priv możesz mi podać chociaż urywek, ciekawa jestem tematyki. 

Albo lepiej, Jawiola, z racji tego, że tu widzę jesteś najbystrzejsza, to może załóż klub i zaproś do niego kogo chcesz z zalogowanych, ja się wpraszam?Móglibyśy tam się wymieniać poglądami na temat forum i nie tylko, bez nieproszonych gości. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Gość ka-wa napisał:

To na priv możesz mi podać chociaż urywek, ciekawa jestem tematyki. 

O tematykę powinien zapytać najpierw autor tematu, bo może mu nie przypaść do gustu ?

Na priv powiadasz... to weźkaj się zaloguj jako użytkownik, a nie gość  ?

21 minut temu, Gość ka-wa napisał:

Albo lepiej, Jawiola, z racji tego, że tu widzę jesteś najbystrzejsza, to może załóż klub i zaproś do niego kogo chcesz z zalogowanych, ja się wpraszam?Móglibyśy tam się wymieniać poglądami na temat forum i nie tylko, bez nieproszonych gości

Dziękuję za propozycję, ale nie jestem aż tak przedsiębiorcza. Bystrość czy nie, ale na technicznych sprawach to ja się średnio znam.... jaki niby klub, jak założyć i o co chodzi ? ?  Sama załóż i zaproś ?.

 

 

Edytowane przez Javiolla
dopisek

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły
14 minut temu, Gość ka-wa napisał:

Maila bym nie radziła nikomu podawać publicznie, pomijając regulamin, za względu bezpieczeństwa. 

Ale zbanowania się nie obawiaj, tacy co powinni być zbanowani, nigdy nie byli?

Tytuł tego wątku i nick autora do tego się kwalifikuje, a ma się dobrze?

To na priv możesz mi podać chociaż urywek, ciekawa jestem tematyki. 

Albo lepiej, Jawiola, z racji tego, że tu widzę jesteś najbystrzejsza, to może załóż klub i zaproś do niego kogo chcesz z zalogowanych, ja się wpraszam?Móglibyśy tam się wymieniać poglądami na temat forum i nie tylko, bez nieproszonych gości. 

Wypraszam sobie. Dlaczego niby mój wątek miałby być zbanowany? Zazdrosć zżera tak? I to jest powód, żeby kogoś zbanować? Poza tym administracja nigdy nie odważyłaby się tego zrobić, bo mogłoby ich spotkać to co na zdjęciu i nikt nie będzie dawał głowy tylko po to, żeby zbanować jakiś wątek. 

Korespondencję mailową już nawiązaliśmy, więc ryzyko jest znikome. Ja podałem maila, mam do takich sytuacji fikcyjnego maila, ale poza tym masz rację. Kiedyś za dużo ujawniłem o sobie w internecie i przyczepił się do mnie chyba najgorszy psychol jaki chodzi po Polskich netach. Okazało się, że przez pięć lat bez udziału mojej świadomości śledził moja aktywność w internecie, wszystko zapisywał, zdjęcia itd, a potem to wykorzystał. Maksymalny pojep. Największy psychol jakiego znałem. 

Odnośnik do komentarza

Już wszystko wiem, ten klub to nic innego jak poczta prywatna, czyli można w tej nowej odsłonie rozmawiać z kilkoma zaproszonymi osobami jak na forum, napisałam na priv Jaiolla, tym razem to moje odkrycie?

30 minut temu, Gość BógJestZły napisał:

Wypraszam sobie. Dlaczego niby mój wątek miałby być zbanowany? Zazdrosć zżera tak? I

?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...