Skocz do zawartości
Forum

Czy ja poronilam? Szybko pomocy.


Gość Ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj meczyl mnie uporczywy bol podbrzusza ze wzgledu ze czułam ze zbliza sie okres zabezpieczylam sie na noc w podpaske. Okres przyszedl w nocy ale dzis doslownie 30 min temu wystraszylam sie strasznie bo poczulam jak wylatuje ze mnie cos mocno poszlam do lazienki i na podpasce oprocz krwi byl taki jakby kawalek rozowego mięsa okolo 1 cm wielkosci przewinelam sie i poszlam sie polozyc i nagle poczulam mocny wyciek krwi poleciala ze mnie czysta jasna krew bez śluzu taka jak sie ktos skaleczy zalala cala bielizne i teraz juz normalnie okres wyglada jak okres tylko ze wylatuja duze kule skrzepow za kazdym razem jak siade na toalecie. Czy ja moglam poronic nie wiedzac ze jestem w ciazy? Jezeli tak to co powinnam teraz zrobic. Pomozcie 

Odnośnik do komentarza

Nie. Okres czasami przybiera taką formę i przy silnym miesiączkowaniu tym bardziej w pierwszych dniach możesz dostawać silnych bóli. Jak najbardziej mogą pojawić się skrzepy. Najlepiej w tym wypadku zakładać duże podpaski zamiast tamponów. Tym bardziej na noc gdy krwawienie bardzo często przybiera na sile oraz na drugi dzień. Bóle mogą się nasilać. Pytanie czy w poprzednich miesiącach miałaś już takie objawy i czy stosujesz jakieś tabletki antykoncepcyjne skoro boisz sie poronienia. Dostałaś okresu który u każdej kobiety może inaczej przebiegać. Skrzepy to inaczej złuszczanie się nabłonka więc nie powinnaś się tym martwić. Jednak jeżeli jest to częste, skrzepy są duże i miesiączkujesz bardzo obficie to po okresie pójdź do ginekologa i powiedz o tym.

Odnośnik do komentarza

Skrzepy mam zawsze ale to nie wyglądało jak skrzep tylko jak kawalek filetu z kurczaka bylo twarde zwarte i właśnie takie mięsiste. Nie zabezpieczam sie chcemy drugie dziecko ale dlugo nic nie wychodzi w tym miesiacu cykl byl inny nie mialam pms jak zawsze tylko wczoraj skurcze jak na okres. Liczylam ze sie udało ale przyszedl okres i tez Dlatego sie wystraszylam ze to co ze mnie wylecialo moglo byc czyms zwiazanym z ciaza. Nie wiem nawet jak konkretnie to moge nazwac.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Gość Ewelina napisał:

Skrzepy mam zawsze ale to nie wyglądało jak skrzep tylko jak kawalek filetu z kurczaka bylo twarde zwarte i właśnie takie mięsiste. Nie zabezpieczam sie chcemy drugie dziecko ale dlugo nic nie wychodzi w tym miesiacu cykl byl inny nie mialam pms jak zawsze tylko wczoraj skurcze jak na okres. Liczylam ze sie udało ale przyszedl okres i tez Dlatego sie wystraszylam ze to co ze mnie wylecialo moglo byc czyms zwiazanym z ciaza. Nie wiem nawet jak konkretnie to moge nazwac.

Musisz koniecznie iść do ginekologa. Powinien cie przebadać i zrobić prześwietlenie USG. Czy pobolewała lub pobolewa cię też okolica krzyżowa?

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Gość Ewelina napisał:
5 minut temu, Gość Ewelina napisał:

Od kilku dni mnie bola cale plecy od kosci ogonowej po barki zrzucilam to na to ze ostatnio zle sypiam nie powiazywalam z okresem ani  z tym dzisiejszym przypadkiem. Powinnam?

Idź jak najszybciej do ginekologa. Tym bardziej że piszesz że staracie się o 2 dziecko i wam nie wychodzi. Ból podbrzusza i ból w okolicy krzyżowej kręgosłupa to jest niepokojące. Jednak przy okresie również bywa tak że mięśnie i w zasadzie kobieta jest cała obolała. Jednak uważam że jak najszybciej idź do ginekologa i zrób USG. Miałaś jakieś nerwowe sytuację ostatnio lub fizycznie zbyt dużo rzeczy brałas na siebie?

Odnośnik do komentarza

Od sylwestra chodze zmartwiona informacjami o babci ze odchodzi z tego swiata ze lekarz nie daje szans itd  ale nie przemeczam sie fizycznie ani niczym innym nie stresuje prowadzę raczej spokojny tryb zycia . Z wizyta u ginekologa powinnam chyba poczekac az ustanie krwawienie ale pojde na pewno bo naprawde sie zestresowalam.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Ewelina napisał:

Od sylwestra chodze zmartwiona informacjami o babci ze odchodzi z tego swiata ze lekarz nie daje szans itd  ale nie przemeczam sie fizycznie ani niczym innym nie stresuje prowadzę raczej spokojny tryb zycia . Z wizyta u ginekologa powinnam chyba poczekac az ustanie krwawienie ale pojde na pewno bo naprawde sie zestresowalam.

Tak, bo tutaj powinien się po pierwsze wypowiedzieć ginekolog, zobaczyć ciebie, zbadać i zalecić badania. Po drugie to mogą być tylko i wyłącznie objawy okresu. W tej chwili nie wolno ci sie absolutnie niczym stresować ani przemęczać.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Ewelina napisał:

Postaram sie nie stresować niczym. Dziekuje za odzew ? wiem przynajmniej ze moze to nie byc to o co pytalam tylko cos łatwiejszego do zniesienia dla mojej glowy. Dziękuję.

Mimo wszystko cokolwiek by nie było bądź nie możesz się denerwować przede wszystkim dla dobra swojego zdrowia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...