Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Kosm252

Sączące się rany na nodze i ręce które nie chca się zagoic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rana z której ciągle wypływa z nich ropa i nie goją się (teraz 2-3 tygodnie), Bez bólu, bez gorączki, swędzenia i innych objawów. Co to może być? Czy ktoś miał styczność z czymś podobnym? (Tak, byłem u lekarza, oni też nie są tego pewni) zrobili wymaz i na razie czekam tylko ze to cos długo trwa wiec szukam po internecie czy ktoś miał styczność z czymś podobnym.

Dostałem antybiotyk który wywołał reakcje alergiczna wiec przestałem to brać i wtedy zdecydowali sie na wymaz.

Smarowałem maściami przeciw grzybiczymi i maść antybiotyczna, ale nic za bardzo nie pomogło. Mogę tez dodać ze mam mała ranę na ręce w wielkości ziarenka ryżu która zachowuje sie tak samo mimo ze jest mała, wypukła trochę, i cieknie z niej ropa. Na razie tylko przyklejam plastry na ta ranę żeby mi nie ciekło na spodnie.

Czy ktoś miał styczność z czymś podobnym ?

Tutaj jest zdjecie
htt ps://imgur.c om/iy0ogtP
(Usunac tylko spacje w linku )

monthly_2019_12/saczace-sie-rany-na-nodze-i-rece-ktore-nie-chca-sie-zagoic_8623.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...