Skocz do zawartości
Forum

Suchość skóry i rany jak po oparzeniu przy egzemie


Gość Misiunia15

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,
Mam olbrzymi problem, jestem naprawdę załamana tym czymś co mam na twarzy. To jest okropne aż brzydzę się lustro spojrzeć. Mam 16 lat i na twarzy pojawiają mi się takie strasznie suche miejsca, które potem robią się jak oparzenia. W dodatku to wszystko strasznie swędzi. koszmar. Chciałabym mieć ładną twarz bo inaczej chłopcy nie będą się za mą interesować. Co robić jak to leczyć, bo do tej pory byłam u dwóch lekarzy i dostałam jakieś śmierdzące maści ale one nie pomogły?

Odnośnik do komentarza

wiesz co bardzo dlugo cos takiego sie leczy musisz isc do sprawdzonego dermatologa i powiedziec ze brałaś dużo maści i nic nie pomogły, bo inaczej nigdy Ci to nie zejdzie jeśli to ta egzema. Bo na to są chyba specjalne leki a dermatolog zrobi Ci badania skory i powie konkretnie jaki lek zastosowac nie mozesz sie poddawac tylko musisz byc wtytrwała w tym leczeniu

Odnośnik do komentarza

Czy chodziłaś do dermatologa czy do lekarza rodzinnego? Warto wybrać się do najlepszego dermatologa, jakiego uda Ci się znaleźc, żeby jak najszybciej zwalczyć to paskudztwo. Pamiętaj, że to tylko choroba i na pewno z tego wyjdziesz. Najwazniejsze jest to, jaką jestes osoba, a nie jak chwilowo wyglądasz.

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...