Skocz do zawartości
Forum

Działalność gospodarcza dietetyk


Gość Przejrzysta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przejrzysta

Cześć, dziewczyny otwieram firmę, która będzie zajmować się promocją zdrowego żywienia, będę oferowała usługi ale też sprzedaż. I teraz tak, od strony technicznej jak ugryźć obsługę firmy, żeby wsyzstko się spinało? Wiadomo, że na pczątku zleceń będzie trochę bo sobie uzbierałam początkową bazę ale później pewnie za wiele tego nie będzie przynajmniej przez jakiś czas, więc nie potrzebuję jakichś mega rozwiniętych możliwości. Z czasem będę się zastanawiała nad bardziej zaawansowanym oprogramowaniem ale póki co proszę o podpowiedzenie mi jakichś sprytnych programików do obsługi za niewielkie pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
Gość kraczkowski

wprawdzie kobietą nie jestem ale uważam, że doskonale sobie poradzę z doradzeniem w tej kwestii haha subiektywnie o ile chodzi o fakturowanie to doradzam www.bizin.pl ale on jest w wielu różnych rankingach na dobrych pozycjach więc nie taka subiektywna ocena straszna jak ją malują haha

Odnośnik do komentarza

przez pewien czas byłem użytkownikiem pracując w czyjejś firmie na etacie. doświadczenia w porządku, spełnia swoje zadanie, fakturowanie nie sprawia problemów ani nie wychodzą żadne kwiatki. poza tym do dyspozycji wiele dodatkowych funkcji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...