Skocz do zawartości
Forum

bolesne miesiaczki


Gość madamkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MamaMalejMi

Mi pomagaja cieple kąpiele . Bralam rozne leki ale pomagaly na chwile jak wszystko inne. Sproboj moze ciepla woda pomoze tak jak mi wiadomo ulga nie trwa wiecznie ale daje na troche zapomnieć o bolu. A najlepiej nie brac nic na wlasna reke tylko isc do lekarza bo po co robic sobie bajzel w organizmie ? . Bralas pod uwage endometrioze? Ja mam wykluczona ale moja siostra ma i tez bardzo bolesnie miesiaczkowala do czasu drobnego zabiegu laparaskopowego bodajze ktory jej pomogl i nawet udalo sie jej zajsc w ciaze i urodzic zdrowego maluszka.

Odnośnik do komentarza

 

ja też czasami jak chcę ukoić ból to robię sobie gorące kąpiele, ale to przynosi ulgę tylko na chwilę, a jak zbliża mi się okres to zawsze mam przy sobie tabletki vemonis femi, są jednocześnie przeciwbólowe i rozkurczowe więc bardzo mi pomagają, warto je mieć przy sobie jak któraś ma bolesne miesiączki.

 
Odnośnik do komentarza

Tak, potwierdzam to co mówisz, takie tabletki pomagają w początkowym stadium endometriozy ale kiedy choroba jest rozwinięta to pozostaje jedynie skomplikowany zabieg w szpitalu medivoer, miałam taką operację niedawno

Odnośnik do komentarza

Tak, faktycznie mi się bóle zmniejszyły odkąd biorę tabletki vines, masz rację że pomagają, biorę je od przeszło roku i rzeczywiście czuję ogromną poprawę, cera też mi się poprawiła a wcześniej miałam okropny trądzik

Odnośnik do komentarza

Możesz też sobie wypróować tabletki rozkurczowe i przeciwbólowe vemonis femi, odkryłąm je ponad miesiąc temu ale nie ruszam się bez nich z domu, bardzo mi pomagają zarówno przed okresem jak i wczasie jego trwania, po prostu nie obchodzę się bez nich, zawsze mam je przy sobie. 

 
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...