Skocz do zawartości
Forum

Nie chce dac mu odejsc, ale czuje ze on mnie nie kocha


Gość olvia

Rekomendowane odpowiedzi

Jest romantyczny, grzeczny ,szanuje mnie ale podejrzewam ze jest taki do wszystkich kobiet (nie mialam okazji zaobserwowac), jest gluchy na moje prosby zmiany swojego zachowania, nie czuje sie do konca bezpieczna i kochana,
gdy cos sie dzieje on nie walczy, ani nie broni mnie, wiecznie musze go o czyms informowac,prosic,a nastepnym razem to samo

Duzo energii zabiera mi to kreowanie i narzucanie mu normalnej wg mnie wizji zwiazku i czuje sie jak syzyf
Az nie do wiary ze facet 27 letni moze nie wiedziec co i jak... wydaje mi sie,ze nie chce.Mam przypuszczenia, nie mam pewnosci, kocham go ale nie jestem szczesliwa.Nie wiem co robic, zerwalam raz ale wrocilismy do siebie

Odnośnik do komentarza

Ten cytat: "Jest romantyczny, grzeczny ,szanuje mnie ale podejrzewam ze jest taki do wszystkich kobiet (nie mialam okazji zaobserwowac)" przypomniał mi moja córkę. Była zazdrosna, że miło odzywam się do jej koleżanek.

A jaki ma być wobec innych kobiet? Opryskliwy, niegrzeczny, nieszanujący je? W takiego ma się zmienić? Przecież to bez sensu.
Poza tym, dlaczego go kreujesz na kogoś kim nie jest. Sama piszesz, ze masz jakaś tam wizję i chcesz by się do niej dostosował. A nie możesz Ty się dostosować do jego wizji związku? Zmiany należy zaczynać od siebie!

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Podałaś za mało konkretów, np. przykładów z życia i cięzko się ustosunkować.
Czemu nie czujesz się bezpieczna i kochana? Jak brzmią Twoje prośby o zmianę zachowania?

Rozumiem, że nie czujesz bliskości, partnerstwa i żebyście współgrali.
Pamiętaj, że nie wszyscy mężczyźni potrafią kochać i nie wszyscy nadają się do związku. !

Odnośnik do komentarza

~onkaY
~kopoko

Czemu nie czujesz się bezpieczna i kochana? Jak brzmią Twoje prośby o zmianę zachowania?

Odniosłam wrażenie, że autorka obraca się w jakimś szemranym towarzystwie, gdzie plastikowe Karyny za objaw miłości uznają piąchę napakowanego Seby.
Nie czuje się bezpieczna, bo on nie staje w jej obronie.
Zamiast naparzać się z jakimiś mięśniakami w obronie jej godności, on jest tylko romantyczny, a do tego kulturalny.
Jakimś dziwnym trafem spotkały się dwie osoby z zupełnie innych światów. Chłopak powinien uciekać do swojego świata i tam szukać dziewczyny.

Albo trafiła na wampira energetycznego, istnieje duże prawdopodobieństwo że to jest właśnie taki typ.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...