Skocz do zawartości
Forum

Zakochalismy sie w sobie i nie mozemy byc razem.


Gość Mia.nn

Rekomendowane odpowiedzi

Po roku znajomości łaskawie mnie poinformował ze ma kobiete od 6 lat ale "ona nic nie znaczy" tzn.,że jest "tylko do gotowania, sprzątania, regularnego przyjmowania spustu z krzyża". Wczesniej słowem się nie zajaknął, dopiero jak zaczęłam podpytywać, podejrzewać, bo która kolezanka regularnie komentuje zdjecia, pisze do niego 'przystojniak' 'slonce' itd, niby komentarzy ma od niej malo i nie ma tam bezposredniego, z ktorego mozna wywnioskowac ze z nim jest, ale moze jej tak kazał?Troche razi mnie to i jego podejscie do niej ale coz. Chcial ze mna byc gdybym kiwnela palcem przeprowadzilby sie w poblize.

Dzieli nas doslownie wszystko, on nawet nie mieszka w Europie

Jestem juz w 3 zwiazku ale wciaz o nim mysle, usmiecham sie na dzwiek jego imienia, ale rozsadek mowi nie ]

Czy znacie kogos kto uklada sobie zycie z kims innym a kocha inna osobe ? Moze z czasem to minie ?

Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie jestem niczego pewna, choc wiem ze tak robia zakochane kobiety czy w ogole ludzie

Ta kobieta chyba istnieje bo ma zdjecia ,kolezanki ją oznaczają na facebooku, prowadzi profil.Jakbym miala byc zazdrosna, to o piekna kobiete, a nie takie byle co.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak możesz mu wierzyć, jak cały czas Cię oszukiwał, czyli nie można mieć do niego zaufania.
Za parę lat, nawet jakbyście byli razem, będzie szukał wrażeń, a to Ty będziesz "tylko do gotowania, sprzątania, regularnego przyjmowania spustu z krzyża".

Twoje życie, Twoje wybory, wg mnie nie chodzi tu o żadną miłość, a o adrenalinę, z jego i Twojej strony.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

"Jakbym miala byc zazdrosna, to o piekna kobiete, a nie takie byle co."

Chyba trafił swój na swego. On nie ma do nikogo szacunku, ani do swojej partnerki (skoro jest z nią, a jak sie o niej odezwie, to ponizej krytyki), ani do Ciebie (zapomniał wspomniec , ze jest od 6 lat w stalym związku).

A Ty na jakiej podstawie wypowiadasz sie tak lekcewaząco o innej kobiecie? Nawet jesli wg Twojego lusterka masz piękniejszą bużke czy figurę niz ona na zdjęciach z fejsa, to i tak jest to powierzchowna i niesprawiedliwa ocena innej kobiety. Nie znasz jej charakteru, jej warunków życia, jej umiejętnosci radzenia sobie w trudnych warunkach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...