Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo zapłodnienia przy mlecznej wydzielinie z pochwy


Gość andzia

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest możliwość zajścia w ciążę kochająć się 1 dzień przed plamieniem okołowulacyjnym (14 dzień cyklu) i 1 dzień po plamieniu (17 dzień cyklu), przy cyklach 31-32 dniowych. plamienie 14-16 dzień cyklu. dodam że obecnie to mój 24 dc i czuję lekkie ciągnięcie w podbrzuszu oraz zauważyłam mleczną wydzielinę z pochwy.

Odnośnik do komentarza

Owulację oblicza sie, że wystepuje na 14 dni prze zakończeniem cyklu, czyli jak od 31 odejmiemy 14 to wychodzi 17. W przypadku 32-dniowego cyklu, będzie to 18 dzien. W takim razie 17-18 dzień cyklu masz owulację. Dni płodne są na trzy dni przed i dwa po owulacji, więc oba terminy stosunku dają prawdopodobieństwo zapłodnienia. Najlepiej wykonaj po ok 8 dniach od ostatniego stosunku badanie krwi na hormony - betaHCG. Trzymam kciuki! ;)

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Jesli 15 dzień cyklu to sa już dni płodne, a czasem nawet jak wylicza się, że nie są, to mogło się coś poprzesuwać, to i implantacja może być w połowie cyklu. Nie wykluczałabym tego. Jeśli jednak zdarzyło Ci się już podobne krwawienie w podobnych okolicznościach (dniach cyklu) to pewnie ma to związek z owulacja. Plamienie związane z owulacja powinno być w trakcie albo zaraz po owulacji, tak na logikę biorąc.

Odnośnik do komentarza

aanielkaa czy u Ciebie to plamienie wypadło też w połowie cyklu, czy raczej pod koniec?? Dziś rano na kilka sekund zakręciło mi się w głowie i nie sądzę żeby to był wytwór mojej wyobraźni, bo stało się to, gdy w ogóle nie myślałam o ciąży:). Dodam jeszcze, że wstałam 5 godzin temu, a już 5 razy byłam siku. szkoda że na test za wcześniej, bo to dopiero 25 dzień cyklu.

Odnośnik do komentarza

Być może, ale do tego wszystkiego dziś, czyli 26 dc doszło uczucie gorąca, szczególnie na twarzy i dziwny niepokój, lub lekki ból który najpierw umiejscowił się w prawym biodrze, potem w krzyżu a teraz to już nawet uda dziwnie odczuwam, jakby jakieś takie zmęczone. no nic nie pozostaje tylko czekać do terminu @ i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...