Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu po schudnięciu 25 kg


Gość mała

Rekomendowane odpowiedzi

ja też jestem w szoku to przez chorobę byłam w sierpniu chora na anginę nie mogłam nic jeść potem doszło zapalenie płuc jak trochę doszłam do siębie to zaczęłam jeść rano jeden kawałek chleba na kolację też no i obiad a jak jestem głodna to jem pomidorka lub ogórki konserwowe

Odnośnik do komentarza

zrób sobie wszystkie badania, bo nie chce mi się wierzyć że schudłaś aż 25 kg przez anginę. jeszcze z 10 kg rozumiem ale 25?? przez sierpien i pobyt w szpitalu? tak gwałtowny spadek wagi moze sie odbic nie tylko na okresie ale powodowac inne problemy zdrowotne, musisz sie teraz zdrowo odzywiac ale badan nie zaszkodzi zrobić!!

Odnośnik do komentarza

Czyli niezbyt zdrowo się odżywiasz, bo brakuje regularności spozywania posiłków i niska wartośc kaloryczna, pewnie stąd utrata wagi. Tylko, że taka gwałtowna utrata wagi może się w rezultacie zakończyć efektem jojo. No i w tej chwili organizm jest obciążony tą nagłą utratą wagi i może się to odbijać na zdrowiu, na funkcjonowaniu narządów. Powinnas być pod stała opieka lekarza.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli tylko jesz mniej a nie ćwiczysz to efekty odchudzania nie mają wielkiiej szansy się utrzymac. Grozi efekt jojo, jak ustabilizujesz dietę. Poza tym przy takiej poważnej nadwadze dobrze by było się zacząć troszkę ruszać, aby odciążyć organizm. Pomyśl o tym może.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...