Skocz do zawartości
Forum

Sen a wypuszczanie powietrza ustami


Gość Pomocyhelp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pomocyhelp

Witam

Otóż mam bardzo dziwną przypadłość, która jest dla mojej żony, a także dla mnie bardzo uciążliwa. Mianowicie podczas snu, albo kiedy wchodzę już w jego fazę, moje zamknięte usta nie trzymają dobrze powietrza, tak jakby było go za dużo i wydaję wtedy ustami charakterystyczny dźwięk "pfff", który towarzyszy wypuszczanemu z ust powietrzu i który bardzo przeszkadza spać mojej żonie. Większość czasu, gdy tak robię to śpię i o tym nie wiem, ale są momenty, gdy już czuję że jestem wiotki i zasypiam i nagle czuję i słyszę wyraźnie jak robię to "pfff".

Dodam, że byłem u laryngologa, bo mam również problem z chrapaniem, gdzie dowiedziałem się że mam skrzywioną przegrodę nosową(i tu laryngolog polecił mi operację na którą się nie zgodziłem ze względu na ryzyko powikłań albo jakieś preparaty nasenne) i przy okazji zapytałem się go o problem, który opisałem na początku i dostałem odpowiedź, że mam wąskie gardło i być może dlatego to powietrze jest wypuszczane w taki a nie inny sposób. Niestety nie potrafił mi pomóc, a w internecie nie mogę nic o tym znaleźć(nie wiem jak się to fachowo nazywa), więc zwracam się z problemem tutaj, bo już jestem zdesperowany żeby coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...