Skocz do zawartości
Forum

Ból głowy przy nagłych ruchach


Gość Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni, zazwyczaj codziennie występują bóle głowy. Jest to ból na środku głowy oraz czoła. Gdy siedzę spokojnie i nie ruszam głową troche przestaje mnie ona boleć, ale gdy zaczne sie ruszać znowu zaczyna boleć. Jeśli porusze głową lekko to ból sie nie zmienia, ale jak porusze nagle to tak jakby mózg odbijał mi sie od środka głowy. Dodam jeszcze, że od 2 dni mam katar i zatkany nos, nie mam temperatury, ale te bóle pojawiały się już przed przeziębieniem. Po tabletce ból rzadko ustępuje. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Jak spuszczę głowę to bardziej czuje jakby parę kilo naciskało mi na nos, a ból głowy raczej sie nie zmienia. A jeśli chodzi o błędnik, to może być to spowodowane np. uszkodzeniem słuchu? Problemów jako takich ze słuchem nie mam, ale powiem szczerze duzo słucham muzyki przez mp3.

Odnośnik do komentarza

ja Ci powiem że też tak miałem...objawy podręcznikowe zapalenie zatok, a prześwietlenie czyste. I zgłupiałem, bo tak leki na zatoki pomagały, jak ich nie brałem to głowa mi pękała przy każdym pochyleniu, z nosa się lało, jak się nachyliłem to czułem ucisk na nos i czoło a w prześwietleniu wyszło że to nie zatoki. To ja się pytam co to jest w takim razie.Co do tego czy można zatoki wyleczyć podobno można, ale mnie to jakoś nie wyszło a walczę z nimi od 6 lat.

Odnośnik do komentarza

skoro miałes robiony tomograf to gdyby było coś nie tak na pewno wyszłoby na tomografie. skoro twierdzi, że zatoki masz czyste, skonsultuj się jeszcze z lekarzem aby zbadał Twój kręgosłup. Może masz coś nie tak z kręgami albo lordozę i dlatego ruch wywołuje ból czy ucisk

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...