Skocz do zawartości
Forum

Ostry ból brzucha po wypiciu alkoholu


Gość Marzannna96

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marzannna96

To mój drugi temat, tylko skrócony.
Mam 22 lata. Kilka razy zdarzył mi się ostry, w sumie to BAARDZO ostry ból brzucha w nocy. Nie wiem, chyba 5 albo 6 razy. Ból mnie budził nad ranem albo w nocy i był tak silny jak nigdy dotąd nie czułam. Ból występował zawsze, gdy danego wieczoru piłam alkohol 2 lub 3 piwa) i jadłam chipsy po wypiciu przed snem, a pierwszy raz wystąpił około rok temu. Ostatnim razem ból wystąpił, gdy wypiłam dwa piwa i przed snem zjadłam całą paczkę chipsów.. Chciałam jutro iść na imprezę, ale boję sie, że gdy wypije trochę alkoholu to znowu wróci ten koszmar.. Czy ten ból może być związany z alkoholem, z niestrawnością czy to może być coś innego. Nigdy gorszego bólu nie czułam, jedynie może w podstawówce, gdy miałam ból wyrostka i byłam jeszcze przed wyjazdem do szpitala..
Opis tego bólu jeszcze raz: ostry, silny, przeszywający, na środku brzucha (ale też jakby nad brzuchem, bo aż ciężko było mi złapać oddech) jakby miało mi tam coś pęknąć, a ulge przynosiło mi tylko robienie pompek w czasie ataku. Przepraszam, że wrzucam dwa tematy..

Odnośnik do komentarza
Gość Pink strike

Dwa piwa to żadna ilość alkocholu o Ile nie masz kłopotu z wątrobą 22l ta?
I jeżeli nie masz na imie Courtney love to nie powinasz się martwić czipsy są cieżko strawne I tłuste.
Nie rzecze byś nie jadła bo o marchwi I hummusie można dostać pierdolca
A I do piwa to pasuje jak piesc do nosa ale może daruj sobie taką diete przed snem

Odnośnik do komentarza
Gość Marrzanna96

Kikunia55 chciałam iść do lekarza ale nie mam na razie ubezpieczenia.. Mogłabym iść prywatnie (w tym miesiącu mnie juz nie stać na to) ale wiadomo, że za to trzeba płacić. Dobra, lekarz rodzinny pewnie 100 zł ale na pewno bym dostała skierowanie do następnego i to kolejne koszty, na pewno nie małe ..
Pink strike nie mam chyba kłopotów z wątroba. Ale gdy ten ból pojawił się pierwszy raz to było wtedy gdy wzięłam ibuprofen ok. 3 godziny przed wypiciem alkoholu. No ale jeżeli by to było od chipsów (nawet w połączeniu z alkoholem) to mógłby to być aż tak ostry ból? Albo właśnie jeśli to z niestrawności, to aż tak by mogło boleć? Bo ból nsprawde był okropny..

Odnośnik do komentarza
Gość Pink strike

Ok a wiesz jak ibuprofen I paracetamol ryje wątrobe na samych ulotkach o tym piszą ja wiem nie ma tablet kture nie mają jakiegoś negatywnego skutku aspirina z tego syfu najmniej szkodliwa poza tym ibuprofen paracetamol może wchodzić w toksyczne reakcje chemiczne z alkocholem jedne z tych możliwych skutkuw ubocznych (lol 21wiek)
Polecam izotronik I aspirine przed spaniem a kac nie będzie taki zły

Odnośnik do komentarza
Gość Maarzanna96

Pink strike nie upijam się aż tak żeby mieć potem kaca. Tabletke zapomniałam wtedy, że wzięłam. Nie wiem, pewnie będę musiała jakoś załatwić i dostać się do lekarza, bo to innego wyjścia jednak nie ma chyba.. Co myślisz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...