Skocz do zawartości
Forum

Była dziewczyna jako przyjaciółka?


Gość wracaj

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wracaj

Cześć.
Od pewnego czasu jestem, a właściwie to byłem z dziewczyną. Kocham ją, ale ona już nie chce związku. (wg niej, jestem dla niej zbyt młody) układa nam się bardzo dobrze. Pomimo, że zakończyliśmy związek to dużo rozmawiamy, spędzamy czasu. Kiedyś dużo pisaliśmy. Teraz trochę kontakt się urywa. Ona poznaje nowych chłopaków, ja nowe dziewczyny ale ja chcę jej. Ona mnie już nie, ale chce utrzymywać kontakt. Ona od pewnego czasu poświęca wszystko. Dużo o niej myślę, mam wrażenie, że nie mogę bez niej żyć.
Jakieś porady? Co mam zrobić? Utrzymywać dalej kontakt, aż ona stwierdzi, że wróci do mnie czy zaprzestać kontaktu? Czy może utrzymywać kontakt ale w relacji przyjacielskiej?
Zależy mi na niej, ale nie mogę się pogodzić, że ona układa życie z innymi facetami a na mnie się przysłowiowo wywaliła bo jestem dla niej za młody? (7 lat różnicy) Spotykam się też z innymi dziewczynami, ale to nie to samo.

Odnośnik do komentarza

Jak lubisz byc krojony na kawalki to usilnie utrzymuj z nią kontakt i jeszcze sluchaj zwierzeń z jej kontaktow z innymi facetami.
Powiedziala Ci, ze jednak jestes dla niej za młody, to nie oczekuj, ze się przebudzi i znów Ciebie zobaczy, zauważy jako faceta. Będziesz juz tylko kolegą to nie koncentruj się na usilnym utrzymywaniu z nią kontaktów. Znajomosci bywają tez bardzo luzne i do takich powinienes tę zaliczyć.

Ona i Ty to był fajny etap w życiu, ale byl.

Jestes od niej o 7 lat młodszy, ona może juz szuka faceta na męza i ojca swoich dzieci z wyksztalceniem, zasobnym portfelem. A dla Ciebie to chyba jeszcze nie ten czas. Odpusc jej i sobie.

Odnośnik do komentarza

W tej kwestii decyzja powinna należeć tylko i wyłącznie do Pana. Warto w tym momencie zadać sobie pytanie, czy będzie odpowiadała Panu przyjaźń z kimś, do kogo żywi Pan głębsze uczucie. Z tego co Pan napisał, Pana była dziewczyna nie jest zainteresowana dalszym związkiem. Czy nie będzie przeszkadzało Panu, kiedy dziewczyna, jako przyjaciółka, będzie opowiadała Panu jak dobrze czuje się w kolejnym związku? Napisał Pan, że nie może pogodzić sie z faktem, że była dziewczyna układa sobie życie po swojemu. Powinien Pan się zastanowić czy trwanie w przyjażni z tą kobietą nie będzie dla Pana tylko i wyłącznie raniące. Tym bardziej, że nie ma Pan gwarancji, że była dziewczyna kiedyś będzie chciała do Pana wrócić.

Odnośnik do komentarza
Gość mourinho

Wyraźnie dała Ci do zrozumienia,że nie chce z Tobą być bo jesteś zbyt młody więc nie oczekuj,iż nagle zmieni zdanie.Utrzymywanie kontaktu z nią nie sprawi,że poczujesz się lepiej-będziesz tym bardziej cierpieć słuchając z kim się spotyka,co robią itd więc najlepszym rozwiązaniem będzie usunięcie się z jej życia uprzednio przedstawiając swoje motywy.Powinna zrozumieć a Ty szybciej się z tego wyleczysz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...