Skocz do zawartości
Forum

bielizna erotyczna


Gość milusia18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość milusia18

Kilka dni temu miałam moje pierwsze doświadczenie z bielizną erotyczną i "poległam" na majtkach z dziurką .
Mój chłopak zrobił mi prezent - niespodziankę . Kupił mi w necie majteczki . Poprosił, abym je przymierzyła a potem mu się w nich pokazała. Poszłam się przebrać do łazienki. Kiedy odpakowałam paczuszkę , zobaczyłam a potem ubrałam majteczki, to zwątpiłam. Były to wprawdzie bardzo ładne ale mikroskopijne stringi . Składały się z kilku sznureczków i kawałka zielonej koronki w kształcie trapezu równoramiennego , który zasłaniał tylko wzgórek łonowy a poniżej tam na dole wszystko było na wierzchu. Czułam się niekomfortowo i strasznie się zawstydziłam. Miałam takie wrażenie, że te stringi eksponują moje krocze . Czułam się w nich bardziej naga aniżeli nic bym na sobie nie miała. Nie pokazałam się w nich chłopakowi i był bardzo rozczarowany .

Czy ja jestem jakaś zacofana ? Czy ze mną coś jest nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Gość mar_ce_linia

Tak to napisałaś , że niewiele z tego wiadomo .
Zupełnie co innego, jeśli znasz się z chłopakiem krótko i wcześniej nie widział cię nago a co innego, jeśli jesteście razem kilka lat i on wiele razy widział cię już bez majtek w różnych sytuacjach . :P

Ja i mój chłopak bardzo lubimy urozmaicać zabawy w łóżku . Bielizna erotyczna strasznie go podkręca . Jesteśmy już jednak ze sobą ponad dwa lata i czuję się przy nim w takiej bieliźnie całkiem swobodnie i nie jestem skrępowana. Faktem jest, że na początku, to nieco się wstydziłam ale potem mi to przeszło.

Odnośnik do komentarza
Gość Lustti

Widocznie chłopak liczyl właśnie na taki efekt :) Bielizna taka nie jest zbyt komfortowa w codziennym noszeniu ale ma spowodować podniecenie u drugiej osoby.... Nie mam konkretnie takich majtek ale jeśli mój partner by mi takie kupił to kto wie czy bym ich nie nałożyła - lubię takie elementy mocno podkręcające atmosferę!

Jeśli szukałabyś zmysłowych koronkowych stringów, ale trochę bardziej zabudowanych, polecam zajrzeć sobie do sklepu Obsessive:
https://obsessive.com/pln_pl/produkty/majteczki/stringi

Jest tam duży wybór takiej bielizny.

Odnośnik do komentarza
Gość milusia18

Z moim chłopakiem znamy się od kilku lat , bo jest starszym bratem mojej szkolnej koleżanki ale jako para spotykamy się dopiero niecałe trzy miesiące. On nigdy nie widział mnie nago tylko kilka razy w kostiumie kąpielowym, jak byliśmy w aquaparku.
Nie wiem teraz , co zrobić, bo on czuje się obrażony w powodu tych majtek z dziurką , że ich nie ubrałam i mu się w nich nie pokazałam. Już kilka razy wracał do tego tematu i się ze mnie nabija, że jestem staroświecka .

Odnośnik do komentarza

Z tobą jest wszystko w porządku i nie jesteś zacofana .
Ty decydujesz , kiedy chcesz pokazać się chłopakowi nago czy uprawiać z nim seks. Twój chłopak stosuje wobec ciebie emocjonalną presję .
Miałam podobną sytuację i uległam . Mój były chłopak kupił mi body z prześwitującej koronki z otwartym krokiem. Zgodziłam się je ubrać, potem był seks a potem chłopak mnie rzucił. Ja myślałam, że on mnie kocha a on chciał mnie tylko przelecieć . Byłam mega upokorzona .

Odnośnik do komentarza

Ech ! Faktycznie czasem lepiej być całkiem na golasa niż w czymś zbyt malutkim. Przeżyłam to na własnej skórze. Moje doświadczenie dotyczy kostiumu kąpielowego .
Kupiłam go sobie na w ubiegłym roku na aukcji tuż przed wyjazdem turystycznym do Francji. Paczka nadeszła w ostatniej chwili i nawet nie zdążyłam przymierzyć.
Na wakacje pojechałam z moim narzeczonym, siostrą i szwagrem. Po kilku dniach dobrnęliśmy do Monako . Przed południem zwiedziliśmy oceanarium, pałac i katedrę a potem polecieliśmy na plażę. Moi poszli rozłożyć się w pobliżu pomostu. Mnie aż piliło, aby wreszcie ubrać mój nowy kostium i dla wygody, aby się swobodnie przebrać, poszłam do takiego budynku, gdzie były przebieralnie i prysznice . Dwuczęściowy kostium był cudowny i seksowny choć bardzo malutki. Składał się z trzech trójkącików materiału i kilku tasiemek. Te trójkąciki były na dodatek wykonane z prześwitującej siateczki w kolorze "nude". Były takie malutkie, że u góry zasłaniały mi tylko brodawki sutkowe z obwódkami a na dole też niewiele . Wzgórek łonowy był na wierzchu a duże wargi sromowe częściowo też. Zaczęłam mieć wątpliwości ale pomyślałam, że na tej plaży niejedno już widzieli , odważnie wyszłam z przebieralni i ruszyłam w stronę pomostu, aby odszukać moich. Pomimo, że wiele osób było toples czy w kusych majtkach, to mój kostium zwracał jednak uwagę . Mam dość duże piersi i jak szłam, to raz jedna a raz druga wymykała się z trójkącika odsłaniając moje sutki. Musiałam je bez przerwy upychać z powrotem na miejsce . W dodatku po kilku krokach zrolował się trójkącik materiału , który miał osłaniać mój srom. Przesunął się w pachwinę i niczego już nie zasłaniał . Poprawiłam to ale po kilku krokach było to samo co przedtem. Biegiem zawróciłam do przebieralni , gdzie z ulgą pozbyłam się kostiumu a ubrałam koszulkę i szorty. Moim się do niczego nie przyznałam . Powiedziałam , że kostium był wadliwy i że zrezygnowałam z tego, aby się w nim opalać.

Odnośnik do komentarza

Hej,

majtki z dziurką to już powiedzmy wyższa szkoła jazdy dla ludzi którzy lubią łóżkowe pikantne przebieranki, jeśli do tej pory nie przejawiałaś tego typu upodobań to po prostu Twój partner źle się wstrzelił z prezentem.

 

Jeśli się krępujesz, noś i kupuj zwykłe majtki z koronkowym obrębieniem:

https://triumfomania.pl/majtki/sloggi-24-7-weekend-tai-c3p-4

 

Będziesz wyglądać uroczo i czuć się wygodnie.

Odnośnik do komentarza

Po kilku dziesięciu lat małżeństwa nic by nie zostało gdybym nie potrafiła się "sprzedać " więc staram się być wyzywająca jak w filmach xxx co panowie oglądają więc bielizna to połowa sukcesu i każda kobieta powinna taka posiadać ja staram się mieć wszystko od bdsm do słodkiej hostessy

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.05.2022 o 07:40, Gość orka napisał:

U nas juz nudą powiewa w sypialni i tak sie wlasnie zastanawiam co z tym zrobic bo niedlugo juz całkiem zdziadziejemy...

No to jak juz zauwazylas, ze tak sie dziac zaczyna, to lepiej zaczac dzialac zeby nie było tylko gorzej. A probowalas jakiejs fajnej bielizny erotycznej? Albo może jakies zabawki takie.. dla urozmaicenia? Na superlove.pl maja tego full, do wyboru do koloru, co kto lubi. :)Mozna cos fajnego wybrac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...