Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży, jeśli kochałam się w dni płodne?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość dominikaaaa123456789

Witam. Od razu opisze swoj problem. Wiec od 2 lat bralam tabletki antykoncepcyjne N******tte zaczelam je brac w liocu 2015 roku i skonczylam brac je w styczniu 2016 roku. Postanowilismy razem z partnerwm ze chcemy starac sie o dziecko. Kochamy sie co dwa dni i do tej pory nic. Kotzystam z kalendarzyku dni plodnych na internecie i wtedy kiedy przypada mi owulacja kochamy sie i narazie nie widac efektow. Kochamy sie rowniez w dni plodne kiedy je mam. Moj cykl trwa tzn teraz przez dwa miesiace wystepowac co 28 dni woec wlasnie od tak licze dni plodne. Wczoraj mialam dostac miesiaczke i nic moze cos zaczyna sie dziac. Tylko ze ja nie wiem czy mam isc do lekarza z tym problemem ze sie staramy od stycznia i nic czy jeszcze poczekac. ? W sumie to teraz nie wiem czy wyliczenia na kalendatlrzyku sa prawidlowe . Bardzo chcemy miec dziecko. Teraz w kwietniu kochalismy sie co dwa dni i w dni plodne oraz w owulacje nie mam miesiaczki to juz jutro zrobic test ciazowy czy poczrkac jeszcze troche.? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Gosia2626

Kupiłam testy owulacyjne robiłam je od czwartku w.sobote wyszedł pozytywny dwie mocne kreski kochałam się w pt i niedzielę w czwartek również :) od poniedziałku mam już biały lepki śluz... Czy mam szansę na ciążę??? :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...