Skocz do zawartości
Forum

Jak przyspieczyc porost wlosow i kruszenie


Ktosss9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od kilku lat mam problem z kruszeniem sie jednej strony wlosow . Chodze co miesiac na zabieg regeneracyjny , robie wcierki ,stosuje maski ,wiaze wlosy na noc od dluzszego czasu i z jednej strony pieknie rosna a z drugiej sa takie jakby ppszarpane . Moze ktos mial podobnie albo wie z czegi ro moze wynikac i co moge zastosowac?

Odnośnik do komentarza

Mi bbardzo pomogło hennowanie włosów i zaplatanie ich w leki warkocz na noc. Hennę można też dostać bezbarwną. Działa jak odżywka. Nawet o dziwo po hennie zaczęły mi się z powrotem kręcić, bo przez jakiś czas miałam ni to proste, ni to falowane (A jako dziecko miałam kręcone, potem zaczęły mi się rozprostowywać). Wcierka z jantaru też jest świetna i faktycznie szybciej rosną włosy.

Odnośnik do komentarza

Tutaj jest problem, bo henna na farbowanych, zwłaszcza rozjaśnionych włosach może dać efekt zielonych włosów. Trzeba robić wtedy farbowanie dwuetapowe - najpierw pokryć włosy czerwoną, a potem takim kolorem jaki chcemy uzyskać, no chyba ze lubisz czerwone włosy. Wydaje mi się, że akurat Cassia bezbarwna może być stosowana przy włosach farbowanych i nie powinna przyciemnić. Są też teraz henny, które podkreślają blondy . Khadi ma dość szeroką ofertę. Trzeba sie tylko z tym liczyć, że włosów po hennie już nie zafarbujesz farbą chemiczną, bo wyjdą zielone. Trzeba czekać aż całe odrosną albo kontynuować farbowanie henną, która też pokrywa siwe włosy i sumie jest zbawienna dla włosów i je leczy.

Odnośnik do komentarza

Ja używam olej konopny  30ml za 29,00 zł bardzo wydajny  mam już 3 miesiąc -  bez problemu mozna zamówić online https://konopnapoznan.pl/masci-i-kremy-konopne/312-olejek-konopny-do-pielegnacji-ciala-i-wlosow-30-ml.html - znacznie poprawił kondycję moich wiecznie zniszczonych niczym końcówek, nie puszą mi się tak bardzo. Nie używam go regularnie, bo z systematycznością miewam problemy, ale myślę, że jeśli ktoś będzie asertywny, to jeszcze więcej zdziała ? jak farbuję włosy dodaję2 krople oleju z nasion konopi do farby i dokładnie mieszam przed nałożeniem jej na włosy niesamowicie chroni to przed uszkodzeniami ... mam to sprawdzone !!  Poza tym używam go do twarzy na wieczór. Wchłania się długo, ale z niego nie zeezygnuję nigdy. Wszystko podrażniało moją skórę, nic nie pomagało na zaczerwienienia. Skórę miałam suchą, a czasem czułam, że otarcie skóry o poduszkę już mi ją przeciera i to było niemile uczucie. Odkąd używam tego oleju editt na szczęście tego problemu nie mam ?

Odnośnik do komentarza
Gość StarkaAnka
W dniu 12.10.2021 o 15:24, Gość oliwka napisał:

Ja zapuściłam włosy dzięki profesjonalnemu przedłużaniu. Zabieg wykonywałam w holywood hair i po roku moje włosy były mega dlugie i odżyły znacznie ? 

Też tam robiłam włosy. Przy okazji polecili mi profilaktyczne zażywanie Merz Special w drażetkach na lepszą regenerację włosa

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Gość StarkaAnka napisał:

Też tam robiłam włosy. Przy okazji polecili mi profilaktyczne zażywanie Merz Special w drażetkach na lepszą regenerację włosa

Ja tak samo je biorę chociaz mnie na paznokcie polecili akurat ale wyszko ze na wlosy tez dziala
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...