Skocz do zawartości
Forum

Czy skurcze mięśni mogą być objawem nerwicy?


Gość Milka777

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Milka777

Jestem osobą raczej skrytą, przez co mało się odzywam w szkole. Dzisiaj nie ma moich 2 koleżanek, przez co czułam się dziwnie podczas lekcji. Miałam cały czas spięty kark i w pewnym momencie skurczyły mi się nagle mieśnie w prawej ręcę, wykonując przy tym taki jakby nagły ruch, po czym upuściłam długopis. To był pierwszy raz gdy tak się stało. Czy może byćto objaw mojej nerwicy, brania leków, czy zapowiedź jakiejś gorszej choroby :/?

Odnośnik do komentarza

Najlepsza rada to isc do lekarza.Mogło to byc od kręgoslupa szyjnego, jakis ucisk na nerw i chwilowa blokada.

A uprawiasz jakis sport, jestes fizycznie sprawna? Odstresowujesz sie poprzez ruch, bieganie na boisku, plywanie, uprawianie tańca, jazdę na rowerze, treningi karate?

Czy hodujesz w sobie nerwicę z nadzieją, ze tableteczki pomogą? Absencja dwóch kolezanek w szkole i panika, spięty kark- czyli szkola jako straszny życiowy mur do przeskoczenia.

Spowoduj, ze bedziesz miala odważniejsze cialo poprzez regularne treningi, uprawianie sportu, który Ci sie podoba a i Twoja psychika będzie pewniejsza, mocniejsza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...