Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko zapłodnienia po pęknięciu prezerwatywy i braku wytrysku


Gość mm.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. mam problem i potrzebuje szybkiej porady.
przedwczoraj (24 wrzesnia) kochałam się ze swoim chlopakie i pekla nam prezerwatywa. chlopak nie mial wytrysku i kilka chwil po tym jak zorientowalismy, ze peklo nam zabezpieczenie wyjal czlonka z pochwy. tak wiec przez pewnien okres czasu czlonek z peknieta prezerwatywa byl w mojej pochwie, zaznaczam, ze podczas tego stosunku chlopak nie mial wytrysku. lecz przed tym 'feralnym stosunkiem' mial, ale oddal mocz i umyl czlonka. ostatnia miesiaczke mialam 2 wrzesnia, wczoraj bylam w 23 dniu cyklu (niby dzien nieplodny) czy istnieje ryzyko ze moglam zajsc w ciaze? bardzo prosze o szybka odpowiedz

kilka kilkanascie minut pozniej umylam okolice intymne.. choc nie wiem czy to moglo czemukolwiek zapobiec

Odnośnik do komentarza

Myslę, że ryzyko jest minimalne. Kilka faktów:

1) nie było wytrysku
2) mógł być płyn preejakulacyjny, ale jesli już to zazwyczaj zawiera plemniki, które sa niezdolne do zapłodnienia
3) szybko sie zorientowaliście
4) miałas dni niepłodne

Nie zamartwiałabym się zatem. Stres może opóźnić miesiączkę i dopiero wtedy zaczniesz się niepotrzebnie nakręcać.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Witam.
Uprawiałem sex z moją dziewczyną w dni płodne. Po kilkunastu minutach zauważyłem, że jest pęknięta prezerwatywa. Nie doszedłem, jestem w 99.9% pewny, że nie miałem wytrysku. Jak duże jest ryzyko, że moja dziewczyna zajdzie w ciążę ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...