Skocz do zawartości
Forum

Jak zerwać znajomość?


Gość zmęczona000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zmęczona000

Przychodzę tu z pytaniem, a może raczej prośbą o wskazówki, jak zakończyć przyjaźń, która chyba już nie ma racji bytu. Nie widzę szans na ratowanie tej relacji, bo druga strona nawet nie jest chętna, żeby cokolwiek z tą sytuacją robić i rozmowy też spełzają na niczym. Długo walczyłam, dawałam z siebie ponad 200% i teraz cierpię trochę stojąc w martwym punkcie, bo jestem bardzo przywiązana, choć widzę, że to bez sensu. Boli mnie udawanie, że jest okej, że jest super przyjaźń, żeby za chwilę znów zostać zepchniętą na boczny tor, bo ktoś akurat w tej chwili mnie nie potrzebuje. Zerwanie całkowicie kontaktu nie jest za bardzo możliwe, bo mieszkamy razem i nie potrafię być zupełnie obojętna. Co zrobić?

Odnośnik do komentarza

Używasz słowa przyjazn to chodzi o mieszkanie współlokatorskie i kolezanka niegdys bardzo bliska teraz się odsuwa? Nic przyjac jej zasady i tez się odsuwac a nie dawac z siebie 200 %.

Jak zerwac te znajomosc to moze chodzi o to, ze masz chlopaka i z nim mieszkasz?Jesli naprawde chcesz te znajomosc zerwac a nie tak sobie marudzic w internecie to po prostu trzeba sie wyprowadzic. Tej osobie o ile Cie zlewa, jak piszesz, tez to będzie bardzo na rękę.

Odnośnik do komentarza

Bardzo wiele w tej sytuacji zależy od Ciebie. Jeśli czujesz, że nadal jesteś w stanie mieszkać z tą osobą to spróbuj przejść z tym do porządku dziennego. Nie angażuj się na 200%, poszukaj nowych znajomości. Jeśli przeszkadza Ci natomiast mieszkanie w jednym miejscu to może warto rozważyć przeprowadzkę w inne miejsce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...