Skocz do zawartości
Forum

Czy to objaw nerwicy?


Gość Znerwicowanaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Psychoaktyw

Chodzi o to że dziecko które przesiedzialo całe życie na nauce i dyscypline zachowań nie ma możliwości i czasu na tworzenie naturalnych kontaktów między rówieśnikami z różnych domów i obyczajów. A skoncentrowane zostało to do minimum i tylko i wyłącznie na podobny wzór.

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Prawdopodobnie twoje koleżanki obecne zmagają się z czymś podobnym do ciebie no może z innymi objawami lęku. Zapytaj , porozmawiaj może pomożecie sobie wzajemnie. Zobacz czy coś krzyżuje lub naklada się analogicznie jak u ciebie. Czasami to dużo daje i pomaga zrozumieć swoje problemy.

Odnośnik do komentarza
Gość Znerwicowanaa

Jutro mam zagrać pierwszy od kilku miesięcy mecz siatkówki i się tak cholernie boję że nie mogę przestać o tym ciągle myśleć. Ostatnio przed graniem wmówiłam sobie że nie umiem już tak grać jak przedtem, zaczęłam się trząść i nic nie szło po myśli. Czuję że jutro będzie to samo i nie będę miała siły grać... To jest jaki$ koszmar :(

Odnośnik do komentarza
Gość Znerwicowanaa

To jest zabawne, bo to zwykły turniej międzyklasowy. Poprostu gramy z inną klasą, która co prawda jest starsza o 2 lata, ale wciąż. Nigdy się tym specjalnie nie stresowałam, takie mecze grałam co tydzień. A teraz nie wiem o co chodzi ale się boję że dostanę ataku paniki i zacznę się trząść na środku boiska...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...