Skocz do zawartości
Forum

Alkohol w młodym wieku


Gość Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

hmm.. początki są zawsze trudne.. Ale nowa szkola, nowi ludzie, to tez dla Ciebie duze przezycie.. Ale pamietaj aby nie wpaść w złe towarzystwo.. a na imprezę koleżanki możesz iść.. ale powiesz, że nie pijesz.. jeżeli tego nie uszanują, to ich sprawa.. Ale mozesz im wyjasnic ze tez potrafisz sie swietnie bawic bez uzywek itd.. :)

Odnośnik do komentarza

Mhmm.. Kinia, powiem Ci tak, że jeżeli obie osoby chcą tej przyjaźni, to w nią będą wierzyli i umacniali.. :) a to, ze przyjaźń damsko-męska nie istnieje jak dla mnie jest stereotypem.. :) A to co jest pomiędzy mną a Dawidem, trudno nazwać przyjaźnią, bo wydaje mi się, że ta więź jeszcze nią nie jest i to tylko zwykłe koleżeństwo.. ; ))

Odnośnik do komentarza

Ja w taką przyjaźń nie wierzę. Jeszcze nigdy takiej na oczy nie widziałam. Jak zobacze to może uwierzę. Do tej pory zawsze było tak, że przynajmniej jedna osoba chciała czegoś więcej, jak nie od razu to na pewno z czasem. Mam starszą siostre, ona jest już na studiach, więc ma większe doświadczenie i też zawsze mówi, że nie ma takiej przyjaźni.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę się wypowiadać na ten temat. Coś mi się zdaje, ze ja dla niego jestem taką magiczną szklarnią. Nic nie podlewasz a dostajesz owoce. Ale kiedyś się ta magia skończy na zawsze. I będzie zbyt późno powiedzieć przepraszam, tylko coś mi się zdaje, że on jest takim egoistą, który na moim grobie powie 'Dlaczego mnie zostawileś'. Ten temat uważam za zamknięty. Ja i mój przyjaiel, to sprawa między mną a nim.

Odnośnik do komentarza

Tolerancyjny jestem i to aż za bardzo. A co do czasu..... Jest to pojęcie względne i to bardzo. Nie da go się zdefiniować dokładnie. Ale rany, które zadaje bliska osoba, napoczątku gniją, leje się z nich ropa i krew. Są jak trucizna. Z takich ran pozostaje blizna. Chyba, że ktoś przyjdzie z pomoca i zagoi te rany. Będą coraz lepiej wyglądały, ale i tak blizna pozostanie.

Odnośnik do komentarza

Oj Dawid, ale z Ciebie filozof.. życie jest fajne, tylko trzeba umiec je docenić i umiec się z niego cieszyć. ja tam wole skupiac się na tym, co jest w życiu dobrego niż złego. Może ten przyjaciel nie zasługuje na przyjaźń, może kiedyś go źle oceniłes, a tak naprawde nie jest odpowiednią osobą dla Ciebie do towarzystwa. Na szczęscie zawsze można poznać nowych ludzi i znaleźć lepszych przyjaciół.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...