Skocz do zawartości
Forum

Męczący strach z tyłu głowy?


Gość Gozis

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry przepraszam za taki temat ale naprawdę nie miałem pomysłu jak to inaczej nazwać.
Mam 16 lat 180cm i 55kg (wiem, że nikogo to nie interesuje ale jest to istotne w objaśnieniu mojego problemu.)
W miejscach publicznych czy to w sklepie, na ulicy czy czasem nawet w samochodzie z tyłu głowy mam takie dziwne uczucie strachu? Nie wiem czy tak to można nazwać. Sam "strach" który się objawia jest raczej spowodowany moją wagą i ogólną posturą. Mam po prostu świadomość tego, że po prostu nie mogę nic zrobić, jestem bezsilny. I może troszkę bardziej sprecyzuję, nie widzę w każdej osobie potencjalnego zabójcy czy podążających za mną czarnych samochodów. To po prostu strach przed tym, że nawet jeśli jakiejś głupiej zaczepki, sytuacji na drodze w sklepie w barze jestem po prostu bezsilny.
Chciałem się zapytać opinii publicznej czy warto z tym się udać do jakiegoś specjalisty pogadać, czy może to tylko głupie szczeniackie wyolbrzymianie problemu którego nie ma.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

PS:
Wszelkie osoby których rady będą wyglądać typu zacznij jeść idź na siłownię weź się chopie ogarnij to z góry dziękuję. Staram się ale no cóż.

Odnośnik do komentarza

Nie ,nie na siłownię, ale na treningi np karate. Po pierwsze ten sport uczy konfrontacji, opanowania strachu przed stanięciem oko w oko z przeciwnikiem. Po drugie nabierzesz pewnej sprawnosci fizycznej i może będzie Ci się lżej żyło na tym świecie. Wzrost masz słuszny i śmieszne abys hodowal w sobie strachy w codziennym życiu na kazdym kroku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...