Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego ciągle czegoś się boję?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Co się ze mną dzieje? Ciągle się stresuje i czegoś boje chociaż nie mam czego (w domu atmosfera jest bardzo miła). Od jakiegoś czasu nic mi się nie chce... nawet uśmiechać. Moimi najczęstszymi reakcjami jest wymuszony uśmiech i śmiech. Mam dość mocną psychikę ale boję się że dłużej tego nie wytrzyma. Od jakiegoś czasu nie panuje nad swoimi emocjami i płacze z byle powodu. Czy cierpię na depresję? Dlaczego się ciągle czegoś obawiam? Pomocy

Odnośnik do komentarza

Musisz spróbować odpowiedzieć sobie na pytanie czy, poza dobrą atmosferą w domu, w Twoim życiu dzieje się coś ważnego bądź istotnego. Być może przed Tobą jest ważny egzamin albo w Twojej pracy w ostatnim czasie jest napięta atmosfera. Jeśli lęk jest faktycznie bezpodstawny to może warto spróbować porozmawiać ze specjalistą, który pomoże określić przyczynę lęku i podpowie w jaki sposób najlepiej sobie z nim radzić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

"Mam dość mocną psychikę " i "Ciągle się stresuje i czegoś boje chociaż nie mam czego " to raczej brzmi jak sprzecznosci.

Moze jestes lękliwa, nie wierzysz w siebie i juz będziesz przez życie szła jak taka strwożona myszka?

Moze skup się na umacnianiu ciala, zajęcia fitnes, jazda na rowerze, biegi, karate to i choć troszkę psychika zauważy, ze dajesz sobie radę w życiu i nie bedziesz żyla w takim ciąglym poczuciu strachu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...