Skocz do zawartości
Forum

Samotność, co robić kiedy masz już dość


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
a więc tak mam 21lat pewnie powiecie że mało i jeszcze całe życie przede mną i że się ułoży.. Problem w tym że ja w to nie wierzę już bo ile można się łudzić?
Ciężko mi z tym że jestem ciągle sam, że nie mam z kim porozmawiać, do kogo się przytulić w nocy, wracam po pracy do pustego mieszkania, znajomych też praktycznie nie mam a co dopiero dziewczyny.
Nie jest tak że nie próbuje, ostanio założyłem konto na takim jednym portalu i w sumie to nic z tego nie wyszło bo zazwyczaj to nikt nie odpisuje, a jeżeli już ktoś odpisze to wymienimy jedno zdanie i kończy się brakiem kontaktu.. Myślę że to też źle na mnie działa bo zaczynam się zastanawiać co ze mną jest nie tak.. i przyznam że często myślę czy nie skończyć z sobą już.. Powiecie pewnie że życie jest piękne i trzeba się cieszyć, ale nie jest, na świecie jest zbyt wiele złych ludzi, mój ojciec pił, resztę możecie sobie wyobrazić, jak jest trzeźwy to można w miarę normalnie z nim porozmawiać ale jak wypije to lepiej nie przebywać koło niego..
Poza tym mam swoje zainteresowania i pasję, co wiąże się z wyjazdami, podróżami ale i tak nikogo nie poznaje, nikt nie zwraca na mnie uwagi, to tak w skrócie.
Dodam też że myślałem o przeprowadzce do innego miasta..

Odnośnik do komentarza

"Dodam też że myślałem o przeprowadzce do innego miasta.."
To może być dobre rozwiązanie, szczególnie jak dasz radę gdzie indziej utrzymac się z Twoich poborówe. Mysle, ze czujesz się okropnie, bo idziesz do pracy a po powrocie z niej za często masz do czynienia z pijanym ojcem. I takie popołudnie czy wieczór zle Cie nastrajają do rzeczywistosci i do Twojego wlasnego życia. Czyli od tej strony, byłoby może i zdrowiej mieszkac z daleka od domu.

Tyle, ze o ile masz pasje związaną z podrózami to może mniej funduszy zostanie Ci na te zainteresowania jak zdecydujesz się totalnie żyć na swój rachunek.Zawsze przy domu, nawet jak dokładasz się do utrzymania domu i do wspólnego garnka powinno byc taniej.

Konto na portalu nie leczy raczej samotnosci. Do życia młodemu człowiekowi są potrzebni znajomi w realu i raczej tam ich szukaj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...